Ribomunyl

Zaborka

24. 3. 2011
9:43

Ahoj, chci se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s lékem na podporu imunity Ribomunyl. Syn ho bere od září, ale místo zlepšení mám pocit, že každá měsíční dávka u něj nastartuje nějakou nemoc. Už jsme z toho zoufalí, doktorka říká, že by to spojitost mít nemělo...

alena soukalova

9. 5. 2011
17:13

RE: Ribomunyl
tak my mame stejne negat.zkusenost,bohuzel.co chvila nemocni...Zas moje sestra rikala,ze jeji mala se bez nej neobesla...tak asi je to individualni.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Zaborka

9. 5. 2011
9:55

pro [OminaK]: Tak to úplně stejný jako u nás. Už jsem se začínala bát, že jsme nějací divní. My už máme tu kúru za sebou, ale zase bysme to měli nasadit na podzim, tak uvidíme. Zatím o tom přsvědčená rozhodně nejsem, protože to bylo fakt náročný.

Reagovat

OminaK

4. 5. 2011
22:59

To Zaborka: mám sníženou imunitu a tak beru třetí týden Ribomunyl. Jen co jsem dobrala první dávku, ihned jsem onemocněla. Přišlo mi to, jakoby to byla reakce právě na Ribomunyl. Lékařka se s tím prý nesetkala, ale někteří mají podobné zkušenosti a těm to i jejich lékařka potvrdila. Domnívám se, že je to možné, vždyť Ribomunyl obsahuje oslabené viry a když je oslabený i organismus, tak jaká je potom rekace.. Nyní jsem nemocná již třetí týden a nemůžu se z toho dostat. Tak zvažte a konzultujte. zdraví OminaK

Reagovat

Dana

28. 3. 2011
20:24

Ahoj Zaborko, můj syn taky bere Ribomunyl a musím říct, že u nás teda nastalo fakt velký zlepšení. Zatímco minulej rok měl za sezónu 5x antibiotika, 3x zánět průdušek a jednou zápal plic, letos jsme to s Ribomunylem zvládli jen s jedněma antibiotikama. V dubnu berem poslední dávku a příští rok na sezónu znova. Těžko říct, jesltli ty vaše nemoci můžou souviset s léčbou, mně se zdá spíš že ne. Jo a ještě jsem zapomněla napsat, že jsme Ribonunyl podpořili ještě Wobenzymem.

Reagovat

Katka

25. 3. 2011
6:00

Ahoj, to slyším poprvé, naše malá ho měla 2 sezony a nikdy jsme takovej problém nezaznamenali. Ani od známých o ničem takovým nevím, spíš bych řekla, že za to ten Ribomunyl nemůže.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.