Ekzém?

Lucyan

25. 1. 2015
22:44

Zdravím, už několik let mám atopický ekzém - na jiných místech, vytvoří se a pak zase zmizí. Jenže už asi dva roky mám strašně suchou kůži na třech prstech pravé ruky. Teď se mi to strašně zhoršilo - ač to pořád mažu, pořád mi to praská. Teď navíc mě i začal bolet nehet na ukazováčku, nemůžu prst ani zohnout a připadá mi i trochu napuchlý (viz fota). A i změnil se tvar nehtu, je takový strašně zatočený dolů. Nevíte prosím co s tím? Moc děkuji :-)

KAMI

3. 1. 2017
21:01

RE: Ekzém?

===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

mysalifree

14. 11. 2016
19:28

Pro: Bohdík===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

mysalifree

14. 11. 2016
19:27

Reagovat

jana.p.

28. 10. 2016
11:21

Reagovat

Libunka79

1. 5. 2016
12:33

Snad někomu pomůžu...Jsem astmatik,alergie na kovy:nikl, kathon, kobalt+plísně pelyněk trávy...Asi 2 roky zpět jsem měla na obličeji ekzem červené jak poleptané s boláky. Pálil mě obličej reakce hlavně na bradě kopřivka a levé straně obličeje. Doktoři se na mě vykašlali prý akné(výrobky z lékarny-nepomohly) ...až jediná možnost přes internet změna kožního, doktorka kožní v Brně začala jsem se léčit mastičkou Vitella ictamo k tomu vysušuje natírám mast v malém množství: Cicaplast Baume B5 (od známé firmy z Francie nepíši kůli reklamě)+ probiotika ne české+ beru 1 tabletu 3x za týden k tomu B-komplex (B1,B6) a kupuji si dýňové semínka ráno a odpoledne ne večer. Potíže jsou nyní minimální dále se zlepšuje pokožka cítím se výborně snad už konečně budu v pořádku. Jen to zklamání že odborník na kožní v nemocnici radí a tvrdí bez vyšetření naprosté nesmyslné závěry, bohužel pokud se nepodplácí tak na obyčejné lidi se kašle to je můj názor. I když se našel lékař který opravdu vyjmečně nenechá trpět a pomůže ne přeléčit ale vyléčit a to je v dnešní době zázrak.

Reagovat

Bohdík

30. 11. 2015
18:22

Dobrý den, s těmi nehty nemám zkušenost,ale co se týče ekzému, tak
jsem atopik již 40 let. Mám bohaté zkušenosti. Zkoušela jsem řadu různých terapií, které bohužel nepřinesly zlepšení. Ted již dva roky jsem velmi stabilní. Je to celkovou změnou stravování, ale zejména změnou praní Ač mám 3. nejtěžší formu atopického ekzému, u kožního jsem rok nebyla a kortikoidy rok nevytáhla z lednice. Pokud byste chtěla radu, napište: bpufferova@seznam.cz. Pěkný den Pufferová

Reagovat

Speedyyoung

20. 9. 2015
11:31

Reagovat

12

16. 9. 2015
2:03

Reagovat

zuzanakotaskova

13. 7. 2015
12:35

Reagovat

Lucyan

26. 1. 2015
9:06

Pro: Věra, proalergiky.czDěkuji. Teď jsem koukala, ale moc jsem nevyčetla co s tím?

Reagovat

Věra, proalergiky.cz

26. 1. 2015
8:10

Pro: LucyanJe to kvasinka neboli plíseň, kdyžtak zavítejte do mojí diskuz.skupiny (atop.ekzém dětí do 3 let, ale jsem tam i pro dospělé)

Reagovat

Lucyan

25. 1. 2015
22:49

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.