úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Těhotenství a astma

Těhotenství a astma

missella

21. 9. 2007
19:26

Dobrý den, zjistila jsem, že jsem v 7 měsíci těhotenství, na astma používám denně Singulair a
Pulmax, při potížích Ventolin, také mám potravinovou alergii a používám Prednison. Chtěla bych se
ujistit, zda mohu toto vše dále používat. Děkuji.

Martina

22. 10. 2007
20:14

RE: Těhotenství a astma
Missela: Asi myslíš v sedmým týdnu, ne? :-) No určitě se poraď s doktorem, mně v těhotenství nějak
léčbu upravoval, ale už je to dýl, tak si to nepamatuju. Ale Prednison jsem brala určitě taky.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Nepamak

15. 10. 2007
18:13

Pamak.... tak tenhle příspěvek jsem v nezměněné podobě viděla na víc stránkách. Dobrá reklama,
proč ne, když je to zadarmo :-(

Reagovat

pamak

15. 10. 2007
13:24

Dobrý den
Zabýváme se s manželkou léčením alternativními způsoby. Astma považujeme za poměrně dobře
léčitelné a vyléčitelné bez léků. Sami jsme měli astmatického syna, měl ten typ astmatu, který
navazuje na problémy s alergií, přes den byl poměrně v pořádku, a večer začal kašlat a prokašlal
celou noc, až do zvracení. Ráno pak nemohl jít do školy, protože vlastně celou noc nespal. Maminka
nemohla jít do zaměstnání, protože strávila noc s ním.
Astma bylo provázeno alergiemi na pyly. Stačilo, aby jel autobusem do školy okolo pole s kvetoucí řepkou
a nebo aby se proběhl v trávě a natekly mu oči, že přes ne neviděl a zároveň začal intenzivně
smrkat. V očích pociťoval silné řezání. Přes den kašel buďto ustoupil úplně a nebo byl
snesitelnější, někdy i přes den přicházely záchvaty kašle. Astma, včetně alergie jsme u svého syna
vyléčili v průběhu jednoho roku.
Ve své praxi jsem také léčili chlapečka, který byl zcela bez alergických problémů, ale trpěl velmi
silnými astmatickými záchvaty, prostě najednou přestal dýchat a začal modrat, a rodiče s ním museli
okamžitě do nemocnice, kde jej lékaři rozdýchali. Hodně jim pomáhala „foukačka“, ale nemoc měla
velmi těžký průběh. I tento chlapeček je dnes po krátké léčbě zcela bez problémů. Rodiče si jej
sami uzdravili pod našim vedením.
Vysvětlujeme klientům, jak a za jakých podmínek nemoc vzniká. Klienti se pak sami, pod našim vedením
léčí, nebo léčí své děti. Naše léčba spočívá v nápravě chyb v oblasti vědomí. Vědomí
řídí veškeré funkce našeho organismu a prací s vědomím lze dobře léčit i ty nejtěžší nemoci
bez potřeby léků. Spolupráci s lékaři ale považujeme za potřebnou. Prací s vědomím léčíme
nejenom nemoci, ale pomáháme lidem i v těžkých životních situacích, kdy se jim rozpadají rodiny,
nefungují jim vztahy s rodiči, nebo obráceně s dětmi.

Kontakt na nás je:
[email protected]
mobil: 739 374 481 nebo 732 532 444

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.