úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Ekzém v obličeji

Ekzém v obličeji

Alice

25. 9. 2007
8:16

Prosím o radu, už si nevím rady s AE v obličeji. Nevím jaké krémy, či kosmtiku používat. Už jsem do
krémů a mastí dala tolik peněz a když si konečně najdu nějaký krém, který mi vyhovuje, tak ho
přestanou vyrábět. Kůži mám buď zapálenou kdy se musím mazat kortikoidama, pak zase suchou a
loupající se. Budu ráda, když mi dáte nějaký tip.Děkuji předem

Jandula

5. 10. 2007
14:12

RE: Ekzém v obličeji
Ahoj, obcas mivam problemy s ekzemem na vickach. Pomaha mi docela mleko od La Roche Posay - Lipikar Baume 200
ml. Stoji cca 410,- Kc, drahe, ale dobre, jeste to stridam s masti Nestar od toho cernocha (Nestoriocosmetic),
nevim co tam dava, moc tomu neduveruji, ale nedrazdi (paleni, svedeni,...)me to na tech vickach ani na rukach,
kde ekzem mam (po obojim je to pekne zklidnene). Synovi na telo davam ten Lipikar, me vic sedi to od toho
cernocha. Tak vyzkousej (i ja zkousela moc a moc)ahoj Jandula

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

kočka

4. 10. 2007
12:26

Ahoj nech si udělat krevní testy na alergii na potraviny,chlamydie,candidu pij hodně čistící čaje na
játra a ledvinové čaje.Až budeš mít výsledky zkus o radu na www.nadeje-byliny.eu

Reagovat

Per

3. 10. 2007
17:21

ja to mam stejne. je mi 17 a mam stejne potize uz nekolik let. neporadim ti protoze bych sam uvital radu ale
preju ti mnoho stesti s naleznutim leku. petr :-)

Reagovat

Per

3. 10. 2007
17:19

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.