úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: potravinova alergie

potravinova alergie

jana tirolova

7. 10. 2007
12:13

dobry chtela bych se zeptat mam2syna ktery je alergicky slabe na bilkovinu kravskeho mleka muzete mi poradit
jake jogurty muze a jestli to muze vymizet a je atopik muze mit ten atopicky ekzem stoho ze je alergicky na
mleko

kočka

13. 10. 2007
16:41

RE: potravinova alergie
Dej si www.potravinova-alergie.info tam se dozvíš více.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Štrudlik

10. 10. 2007
16:29

když má malé dítě atopický ekzém, největší pravděbodobnost je ta, že je to z kravského mléka.
já mám rozsáhlou potravinovou alergii a kravské mléko také nesmím, u mě se na to však přišlo až v
pozdějšim věku. jako náhradu může mít výrobky z kozího nebo ovčího mléka, popřípadě mléka
sójová, ovesná nebo kukuřičná. je to dostupné v obchodech se zdravou výživou. také jím sójové
jogurty a můžu doporučit. všechno je i zvyku a myslím, že dvouleté dítě si na to zvykne lehce.
atopický ekzém může přejít v alergickou rýmu nebo astma. u mě se postupně vyvinulo astma a teď mám
i potravinové alergie. vše je tak různě propojené. doufám, že se váš syn vyléčí. přeji hodně
štěstí

Reagovat

7. 10. 2007
21:39

ekzém může být z mléka,ale i nemusí.Každopádně bych vyřadila věškeré mléčné výrobky a
uvidíš,jestli se stav zlepšil.My máme potr.alergii rozsáhlejší,z potravin jsme vyřadili všechny
alergeny.Lehce to bez mléka zvládnete.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.