úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: dieťa s atopickým ekzémom

dieťa s atopickým ekzémom

martina

9. 10. 2007
21:59

dobrý deň, chcem sa spýtať či má niekto skúsenosti s atopickým ekzémom u 3 mesačného dieťatka. S
dcérov už takto bojujeme 3 mesiace a stále žiadne väčšie zlepšenie prebieha to asi tak že jeden deň
lepšie a dva dni horšie. Má niekto skúsenosť že by ustúpil do jednoho roku života dieťaťa ekzém.
Známe my hovoria nech sa nebojím že po jednom roku sa uvidí ale že jej to určite prejde. ďakujem

PavelN

11. 12. 2013
23:31

RE: dieťa s atopickým ekzémom
Pro: Isabella ===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

berilek

9. 9. 2012
2:00

Pro: Isabella ===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Isabella

5. 9. 2012
14:18

Pro: TomDobrý den, moc bych vám byla vděčná kdyby jste mi poradil ohledně těch exemu.. Mám je už od dětství a už jsem z toho zoufalá.. Když mi jeden zmizí, objeví se další někde jinde.Prosím, poradtě mi dala bych cokoliv za to se jich zbavit. Děkuji za odpověd :)

Reagovat

Janka

26. 10. 2010
22:40

Dobrý den,
muj syn se potykal se stejnym problemem, chce to trpelivost a vytrvat. Ekzem mu zmizel az ve dvou letech a
netroufam si rict, co pomohlo nejvice. Dodrzoval prisnou bezmlecnou a bezvajecnou dietu, mazala jsem jen
indulunou, kupovala obleceni z biobavlny (mimochodem v te dobe jsem si z nemecka vozila oblecky od Alnatury,
ktere se uz dnes daji koupit v CR v naturbabyshop), prala v eko prostředcich od Eurony, pradlo machala min.
2x. No ale stalo to za to. Dnes jsou malemu 4 roky, a od dvou let je prakticky bez ekzemu. Chce to jen
vydrzet. Drzim pesti vsem rodicum!

Reagovat

DÁŠA

30. 8. 2010
20:07

Já mám ekzém od třech měsíců a zbavila jsem se ho až v pubertě.Tedtech se mi ekzém vrátil v 45
letech, takže nerada vám to říkám ale toho se nikdy nezbaví.Hodně trpělivosti.

Reagovat

Katka

10. 12. 2009
8:42

Krásný den Evi,mohla bych Vám i pomoci a říci k tom více, tady k tomu není prostor, je to hodně
informací i obrázků.Velice se osvědčily na tento problém bylinné produkty od české firmy,když jsem s
nimi začala pracovat, nevěřila jsem, že dokáží problém úplně odstranit,ale když jsem viděla moji
známou zbavenou atopického ekzému,tak jsem uvěřila.Pokud byste měla chuť napište a popovídáme si o
tom. [email protected]

Reagovat

Evik

8. 12. 2009
13:50

Dobrý den, s děťátkem přeju moc moc štěstí a pevné nervy. Já mám ekzém od narození, tudíž 20
let a dnes jsme se vrátila z nemocnice a pomohli mi zvládnout to nejhorší - akutní zánět kůže, byla
sem už opravdu vyřízená víc jak půl roku jsem nespala celou noc a byla totálně vyčerpaná z
věčného svědění a škrábání až jsme se těšila do nemocnice a doufala že mi pomohou. Dali mi tam
mastičky bohužel s kortikosteroidy a kalciové injekce a ty zabraly už během 3 dnů, ale mám alergii na
mléko a snědla jsem tam vánočku s mlékem (dostala jsem ji na snídani i přes mléčnou dietu) a osypala
se znovu, ale dali mi injekci kortikosteroidů a zatím dobrý, jinak na promazávání mám mastičku s
lehkou dávkou kůrtiků, ale zabírá, tak snad se to vyhojí a budu moct zase normálně žít. Jinak
sprchovat doporučuji jen s koupelovým olejem a poté promazat. Přeji všem moc moc štěstíčka a pevné
nervy, to zvládnete...musíte.

Reagovat

Zuzka

2. 12. 2009
14:23

Dobrý den, mám syna skoro už ročního který měl také exém. Ošklivé velké fleky, mokvající a
svědící. Malý byl pořád uplakaný no většina tady to zná. Nyní jsme bez exzému. Co bych mohla
poradit na ty mokvající rány zkuste mast Sudocrem, má vysušující účinky a koupíte jí normálně v
lékárně. Mě to poradila naše pediatrička abych to zkusila. Sice to nepomohlo hned, musíte být
trpělivý, ale po nějaké době se mu rány vysušily. Zůstaly jen růžové fleky, které mu postupně
také začaly mizet. Na promazávání jsme používali mléko Eucerin 12% Omega. Nyní už je obyčejnou
modrou indulonu která bezvadně promastí. Prádlo peru v prášku Lovela a dvakrát máchám. Oblečení jen
bavlna. Ještě podotknu, na teplotu v bytě. My měli okolo 23 stupňů. Malému bylo fajn. Více bych
nedoporučovala, protože čím větší teplo, tím se víc bude mimi potit a o to je to pak horší, více
to svědí a tak. Snad jsem vám něco poradila. Držím všem palečky a hlavě hodně trpělivosti a pevné
nervy. Uvidíte že časem bude vše zase dobré.

Reagovat

Tom

23. 11. 2009
13:36

Zdravím všechny. Konečně jsem se dostal k unikátní veci na zdraví. Jsem z lékařské rodiny rád
pomůžu jak zabojovat proti exémům dá se jich opravdu natrvalo zbavit.

Reagovat

Helča

20. 2. 2009
20:33

=== PŘISPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY ===

Reagovat

dada

29. 11. 2008
23:31

rada:yacat sa informovat na nete a skusat a bojovat co naskor... ja yijem s ekyemom uy 20 rokov od narodenia
... a moyem povedat ye vas pravdepodobne caka velmi dlha a tazka cesta a moze sa v tom lepsom pripade skoncit
aspon ukludnenim ...drzim prsty

Reagovat

Martina

24. 11. 2007
20:52

Dobrý deň ďakujem za všetky rady ktoré ste mi poradili. Teraz chcem poradiť ja. Dcérku raz za tri dni
kúpem v odvare z ovsených vločiek. Je to výborná vec celé telíčko má super premazané. Neutieram ju
nechám to na nej vyschnúť a potom ju natriem A-dermou. Na ekzém dávam ešte fucicort. Ale už je omnoho
lepšia. P.S. Chcem sa naozaj ešte raz všetkým ktorý mi radili veľmi pekne poďakovať povzbudilo ma to
hlavne psychicky.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.