úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: zkušenosti s léčením astmatu u dětí

zkušenosti s léčením astmatu u dětí

pamak

15. 10. 2007
13:27

Dobrý den
Zabýváme se s manželkou léčením alternativními způsoby. Dětské astma považujeme za poměrně dobře
léčitelné a vyléčitelné bez léků. Sami jsme měli astmatického syna, měl ten typ astmatu, který
navazuje na problémy s alergií, přes den byl poměrně v pořádku, a večer začal kašlat a prokašlal
celou noc, až do zvracení. Ráno pak nemohl jít do školy, protože vlastně celou noc nespal. Maminka
nemohla jít do zaměstnání, protože strávila noc s ním.
Astma bylo provázeno alergiemi na pyly. Stačilo, aby jel autobusem do školy okolo pole s kvetoucí řepkou
a nebo aby se proběhl v trávě a natekly mu oči, že přes ne neviděl a zároveň začal intenzivně
smrkat. V očích pociťoval silné řezání. Přes den kašel buďto ustoupil úplně a nebo byl
snesitelnější, někdy i přes den přicházely záchvaty kašle. Astma, včetně alergie jsme u svého syna
vyléčili v průběhu jednoho roku.
Ve své praxi jsem také léčili chlapečka, který byl zcela bez alergických problémů, ale trpěl velmi
silnými astmatickými záchvaty, prostě najednou přestal dýchat a začal modrat, a rodiče s ním museli
okamžitě do nemocnice, kde jej lékaři rozdýchali. Hodně jim pomáhala „foukačka“, ale nemoc měla
velmi těžký průběh. I tento chlapeček je dnes po krátké léčbě zcela zdráv. Rodiče si jej sami
uzdravili pod našim vedením.
Vysvětlujeme rodičům dětí, jak a za jakých podmínek nemoc u dětí vzniká. Rodiče pak sami, pod
našim vedením dítě léčí. Naše léčba spočívá v nápravě chyb v oblasti vědomí. Vědomí řídí
veškeré funkce našeho organismu a prací s vědomím lze dobře léčit i ty nejtěžší nemoci bez
potřeby léků. Spolupráci s lékaři ale považujeme za potřebnou. Prací s vědomím léčíme nejenom
nemoci, ale pomáháme lidem i v těžkých životních situacích, kdy se jim rozpadají rodiny, nefungují
jim vztahy s rodiči, nebo obráceně s dětmi.

Kontakt na nás je:
[email protected]
mobil: 739 374 481 nebo 732 532 444

apostol

9. 7. 2010
16:41

RE: zkušenosti s léčením astmatu u dětí
Tzv. "léčba vědomí" možná vypadá efektivně, ale její zdroj je pochybný, což je v
konedčném důsledku horší než ohrožení života samotnou nemocí. Astma i alergie mají prokázanou (ale
tajenou) příčinu ve zvýšené hladine Hcy a také bývá běžným důsledkem špatného pitného režimu.
Náhrada čisté vody v pitném režimu je bezohledná komerční chamtivost výrobců "nealko"
nápojů, které jsou mylně považovány za rovnocenné plnění pitného režimu. Podívejte se na www.apostol.webnode.cz/o-zdravi

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Pavla

9. 6. 2010
15:02

Domrý den alergii mám už od 4let (záněty sliznic, dušnost,rýmu)a bojuji s ní už 20 let brala jsem
snad všechny možné léky foukačky, kapičky a injekce nic mi nepomáhalo...již druhým rokem se léčím
jinak...homeopaticky...tedy vlastně ničím...přestala jsem brát léky a to ji na obyčejnou
chřipku...tělo si znovu vytváří svou imunitu i bez podpory léků je však důležité tomu věřit a
vydržet to období detoxikace. U mě to trvá už druhým rokem alergie trochu ustoupila ale oběvili se
vyrážky jako následek čistění organismu a jater ( těch léků bylo opravdu dost) nyní budu zkoušet po
doporučení známého, který byl ve stejné situaci (nyní je bez jakýchkoli problémů)rostlinný
přípravek Pelargin.Tak uvidíme...hodně by to myslím všem zjednodušilo život kdyby tento přípravek
bez vedlejších účinků měli i za doby kdy jsem byla dítě :).

Reagovat

Lucka

11. 3. 2010
21:16

Dobrý den,
já mám výborný zkušenosti s firmou Energy (www.energy),poradce si najděte v místě
bydliště,podstoupila jsem detoxikaci jater, nasadili mi 2x Cytosan a poté 3x Regalen a v sezóně Pelargin
a zatočili s alegií, ekzémem a asmatem.Za půl roku bez dušnosti a záchvatů.Takže děkuji moc.Vřele
doporučuji!!

Reagovat

Hanka

4. 12. 2009
10:50

Po dvou letech peripetii a hledani jsme nasli pomoc. Dcerka mela astmaticke problemy od 10 mesicu. Nyni jsou
ji ctyri roky a uz pres rok a pul se drzime! Pritom z kazde rymy byla dusnost doprovazena kaslem jako hrom. V
zime to byvalo kazdy tyden, jen v lete jsme si oddechli. Zasadni obrat nastal po nasazeni preparatu na
detoxikaci od lepku (Joalis). Mala zacala vykuckavat velike pevne chuchvalce hlenu, trvalo to asi 10 dni.
Celkem jsme ale prosli pomerne dlouhodobou detoxikaci a ta byla velmi individualni. Lidi vetsinou nevydrzi a
je jim lito penez. No zrovna lacine to nebylo, ale kolikrat clovek koupi vetsi blbosti a za vic. Zdravi me
dcerky je pro me k nezaplaceni. A i kdyby to melo mit jen docasny efekt, tak rok a pul klidu mi za to taky
stoji, navic ziska clovek vedomi, ze se s tim prece jen da neco delat a clovek neni celozivotne odsouzeny k
astmatickym zachvatum.

Reagovat

Gábina

11. 11. 2007
14:44

Dobrý den,můj syn je od svých 2let astmatik a každou zimu se mu to zhorší,na večer a ráno kašle a
někdy se i dusí.V zimě většinou alergoložka musí napsat antibiotika,ale to zabere jen na chvíli.Tedˇ
má syn 5let a 7 měsíců a je to tu zase tentokrát horší,bere seretaid foukačku ráno 2x a večer to
samé,xyzal 2,5ráno a večer a singulair 1vycucat večer a vintolin při záchvatech,do toho tedˇ onemocněl
už je bez teplot,ale přesto pořád kašle i při takové léčbě nemůže být ještě alergik je to
možné?Předem děkuji za odpovědˇ Gábina

Reagovat

lexa

7. 11. 2007
21:05

Dobrý den, máme syna 4 roky a rok se léčíme s astmatem. Tedy rok máme astma, ale léčíme ho půl roku,
protože prvního půl roku jsme čekali na vyšetření alergologem, který mu předepsal spousty léků. Ty
sice zabírají, ale syn je depresivní, má výkyvy nálad je vzteklý. Zvažujeme jiný způsob léčby.
Děkuji za odpověď. Lexovi

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.