úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: MUDr.Stanislav Kačírek

MUDr.Stanislav Kačírek

Tereza

13. 11. 2007
19:05

Dobrý den, chtěla bych se informovat, zda někdo nevíte kam se přestěhoval MUDr. Kačírek?
Navštěvovala jsem ho v Žatecké ulici v Praze 1, ale měl se někam stěhovat a já momentálně nevím kde
bych ho našla. Děkuji moc za informaci.

Irena Bolinova

27. 8. 2008
10:41

RE: MUDr.Stanislav Kačírek
Pane doktore-kdy se mohu k vam dostavit-potrebuji od vas zpravu pro OSSZ.Dekuji s pozdravem I Bolinova

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

bibi

30. 6. 2008
8:58

Pan Kačírek je nejlepší doktor, jakýho znám. Takový naklonovat :-) Jinak mobil funguje na sms - nebojte
se napsat, odepíše a domluvíte se.. Hodně zdraví všem :-)

Reagovat

viola

28. 5. 2008
7:09

K panu dr.Kačírkovi chodíme celá rodina už 20 let, je opravdu ten nejlepší a bohužel v té době měl
srdeční zástavu a dlouho se léčil. Je sám dost nemocný a o to víc obětavý a chápavý ke svým
pacientům.

Reagovat

Strobachová

18. 3. 2008
14:20

Dobrý den, k panu doktoru Kačírkovi chodím už mnoho let, nyní je nejlepší kontakt prostřednictvím
SMS na číslo telefonu 603 28 24 90.

Reagovat

Lucka

5. 3. 2008
10:51

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli vám pan doktor Kačírek již telefon zvedá. Mě ne, a nevím,
jak jinak ho mám oslovit. Nikdy jsem u něho nebyla, ale mám skvělé reference. Díky za radu.

Reagovat

Tereza

8. 1. 2008
12:37

Dobrý den,
tak jsem se byla na poliklinice podívat a opravdu tam má MUDr.Kačírek ordinaci. Je to Kateřinská 34 -
tel.603282490. Tereza

Reagovat

Stanislava Hrubá

31. 12. 2007
21:42

Dobrý den, náhodou jsem objevila Váš dotaz. MUDr. Kačírka už hledám dost dlouho, mrzí mě, že své
pacienty neiformoval aspoň cedulkou na dveřích, chodila jsem k němu skoro 20 let. A mobilní telefon taky
nebere. Byla jste se na té poliklinice podívat? Já to určitě zkusím, ale kdyby jste už věděla něco
bližšího, budu ráda, když mi dáte vědět. Moc děkuji

Reagovat

Vladimír Kučera

17. 12. 2007
8:02

MUDr. Kačírek ordinuje na poliklinice Kateřinská Praha 2, kousek od stanice metra I. P. Pavlova

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.