úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Alergie na roztoče a domácí prach

Alergie na roztoče a domácí prach

Petr

17. 11. 2007
10:00

Málo kdo ví, že domácí prach je jiný než venkovní a že za podstatné znečištění můžeme my
sami.O domácí úklid se snaží každý, někdo více, někdo méně. Pravdou je, že dostupnými
prostředky jí můžeme ovlivnit je v malém množství. Mohu to posoudit, protože jsem si pořídil domů
speciální technologii a po práci s ní jsem pochopil, proč má spousta lidí problémy s alergií na prach
a roztoče. Celé týdny jsem odnášel nepředstavitelné množství prachu a špíny. Trvalo to dost dlouho,
dnes je u nás doma situace zcela jiná. Můžete mi věřit u vás je to podobné, proto se u vás stav
nebude lepšit pokud nezačnete domácnost opravdu uklízet něčím co to opravdu dokáže. Více zde
nejspíš nemohu. Popovídejme na [email protected] Petr.

monika

8. 12. 2007
9:49

RE: Alergie na roztoče a domácí prach
Dobrý den pane Petr,ve všem s Vámi souhlasím. Každý den z každého člověka odpadá na zem miliony a
miliony odumřelých mrtvých buněk (kůže, vlasy, nehty) a stává se to chutnou potravou roztočů a
mikrobů v kobercích, polštářích a peřinách, a vlasně ve všem co nosíme, v čem spíme. V našem
domě u každého člověka na světě žije i další nekonečná "rodina" mikrosvěta, která
stejně jako mi pojídá co najde. A když pojídá, tak taky musí i vylučovat. A právě tyto výkaly jsou
zdrojem a příčinou mnoha alergii, kožních ekzémů, dýchacích potíží a mnoha dalších nemocí.
Protože dosavadní úklidové prostředky, které trh nabízí nejsou schopné dokonale odstranit tento
mikrosvět v našem prostředí. Pane Petr, vím o čem mluvíte a vřele doporučuji vyzkoušet i ostatním,
co je zatím naším společným tajemstvím dokonalého úklidu. Monika

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Renata

17. 11. 2007
10:37

RE: Alergie na roztoče a domácí prach
Dobrý den jmenuji se Renata a nejsem zde registrovaná a o váš příspěvek mám určitě zájem. Doma
naše děti trpí na prachovou alergii. Kamarádka mi doporučila pračku vzduchu, začali jsme jí
používat, ale problém se neřeší. Někde jsem četla podobné téma o kterém píšete. Přestože
pořád uklízím a vysávám prach doma pořád máme. Někdo mi poradil vzít si silnější lampu, dát ji
nad koberec a zaklepat na něj. A opravdu zvířil se oblak prachu i přes to, že jsem před tím vysávala.
To mám navíc velice kvalitní a drahý vysavač. Prosím vás o radu co s tím a posílám vám na váš
kontakt podrobné dotazy, předem děkuji, Renata

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.