úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Opravdu alergie? Pomaha PetalCleanse pro kocky?

Opravdu alergie? Pomaha PetalCleanse pro kocky?

pmajer

19. 11. 2007
11:34

Zdravim,
mate nekdo zkusenosti s timto pripravkem?
Cca pred rokem se ke me nastehovala pritelkyne se dvema kockami, kocour a kocicka. Zhruba nekdy kolem dubna,
kvetna tohoto roku mi zacalo vyrazneji tect z nosu a obcas jsem mel i svedeli v oblasti oci. Vse jsem
prisuzoval jarnim pylum. V prubehu leta se situace zlepsila,ale stale to nebylo ono. Z kraje podzima jsem
onemocnel klasicky rymou a kaslem, ale pozoroval jsem zacinajici obtize s dychanim. Obcas jsem mel pocit
jakobych mel v krku knedlik, pripadne chuchvalec chlupu, ktery tak zvlastne drazdil. Obcas jsem se v noci
vzbudil s nemoznosti se poradne nadechnout. To me donutilo konecne jit k lekari, ktery diagnostikoval alergii
na bakterii, ktera zpusobuje tu rymu, ci co a ze po doleceni rymy bude vse ok. Po doleceni rymy se situace
rozhodne nezlepsila, zacal jsem pocitovat ztratu vykonosti, i pri male zatezi. Po dalsi navsteve lekare jsem
byl poslan na plicni, kde diagnostikovali lehkou obstrukci plic. Nasledne lekarka rekla ze se jedna opravdu o
alergii na kocky a ze se to da bud prijmout a zit s tim, nebo dat pryc kocky. Nedokazu si predstavit ze by s
nami kicky jiz nebyly,ale na druhou stranu me alergie brani ve sportu a obecne v zivote. Je mozno nejak s
jistotou potvrdit/vyvratit ze se jedna o alergii na kocky, pripadne jak ji lecit? Diky za nazory

Hanka

16. 2. 2008
17:52

RE: Opravdu alergie? Pomaha PetalCleanse pro kocky?
Paní Květo, vím že to není nejlepší řešení nechat si zvíře,ale jsem jasným důkazem toho, že s
určitými opatřeními v domácnosti to jde. Kočky chovám už 11 let a jak vidíte,jsem v pohodě a nic se
mi nepřidružilo!!

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

kveta kucerova

16. 2. 2008
13:36

nemuzu nereagovat,na to zdali si ponechat zviře či nikoliv.to že zviře nesmi do ložnice ,to opravdu
nestači.vaše alergie pak bude časem horši a horši.A přidruži se jina zavažnějši onemocněni.jste li
alergik je trestuhodne zviře si ponechat.Vždyt mužete najit pro sve milačky jiny domov.mluvim z vlastni
zkušenosti.

Reagovat

Hanka

15. 2. 2008
19:10

Mohu jen souhlasit s paní Jiřinou, jsem na tom stejně, akorát mám doma kočku. A všechna opatření, co
Jiřina píše dělám taky,včetně zákazu do ložnice, čističky atd. Zkuste to taky,dá se to
zvládnout!!!

Reagovat

Jiřina Drápalová

15. 2. 2008
11:14

Dobrý den, nedá mi to se nepodělit o mou zkušenost.
Jsem alergik, ale hobuže jsem na to přišla, až když byli 2 pejsci doma. To, že bych je měla dát pryč
pro mě absolutně nepřipadá v úvahu. Je ale fakt, že potíže byly (červené oči, špatně se
dýchalo), takže jsem se rozhodla pro to něco zkusit udělat.
Psi nesmí do ložnice, to je omezení, které se dá zvládnout. Pořídila jsem čističku vzduchu a Petal
Cleanse. Pravidlený úklid je samozřejmostí. Nevím co z toho zabralo, ale výsledek se dostavil. Sice ne
hned, tipuju, že to trvalo tak 3 měsíce, ale je to PODSTATNĚ lepší. Je fakt, že to je fuška, ale Petal
používám opravdu pravidelně, tak jednou za 10 dní. Nejsou z toho sice bůhví jak nadšení, ale snáší
to. Čističku máme zapnutou skoro pořád.
Není to sice lehká cesta, ale všechno je lepší než "dát zvíře z domu" jak radí odborníci.

Reagovat

Sona

13. 2. 2008
14:05

Davaj si velky pozor ja som alerigcka na vsetko skoro :) jedlo, pele, zvierata. Rozhodla som sa ze si dam do
bytu mojho mopslika, no rozhdne to nebol dobry napad. Prve mesiace OK no potom som sa raz vnoci zobudila na
piskanie v plucach a toto mi vyprovokovalo alergiu na potraviny, silnu alergiu na pele az tak, ze sa v lete v
noci dusim... takze na zvierata BACHA!! Cim skor prec!!!!!!!!!!!!

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.