úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: ekzém na rtech

ekzém na rtech

Ekzém na rtech

5. 12. 2007
10:30

Hezký den, mám problém s ekzémem na rtech... svědí, pálí, bolí :-( kortikoidy pomáhají jen
krátkodobě, jakmile je vysadím, hned se mi to vrátí zpět..a snad ještě horší. Chtěla jsem se
zeptat, zda by mi pomohly třeba nějaké lázně..vůbec nevím co s tím, kožařka je taková..zvláštní,
nedokáže mi pomoct.. má to smysl jezdit kvůli tomu do lázní? Ekzém mám ještě za ušima..moc děkuju
za reakce!!

Junebirth

27. 7. 2014
23:38

RE: ekzém na rtech
===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Petra

22. 9. 2011
12:59

Vyzkoušejte homeopatii - dokáže opravdu zázraky a ekzem pro ni není žádný problém. Vím to z vlastní zkušenosti, právě ekzém u jednoho z mých dětí mne k homeopatii před lety přivedl a natolik mne výsledek léčby oslovil, že jsem ji vystudovala a dodnes ji denně praktikuji. Ráda vám najdu nejvhodnější lék. Najedete mne na Hezký>www.homeopatie-praha.com
Hezký
den. Petra

Reagovat

Lada

21. 9. 2011
15:58

Mohu doporučit Protopic 0,01%, sice aplikace poprvé dost pálí a svědí, ale stačí 3 x namazat a už je ekzém na odchodu, zkuste to, je to na předpis, ale fakt zabírá.

Reagovat

klara

17. 11. 2008
7:01

ahoj, i ja jsem majitelkou ekzému na rtech. obejvuje se zpavidla po vycerpání na podzim a na jare. Zkusila
jsem cinskou medicinu, akupunkturu a pilule a pomohlo mi to. musela jsem ale mit upraveny jidelnicek - vwechno
co se jsem jedla muselo byt tepelne upravene. Nevim ale, co na to nanest zvnejsku. Zkusim tu mast Protopic.

Reagovat

Petra

17. 7. 2008
14:08

ahoj,taky mám tedka ekzém na rtech,souvisí to jednoznačně s atopickým ekzémem.Je to alergie na urcitej
druh potraviny nejcasteji to bývá z něčeho kyselého, nebo z nekvalitních rtěnek. Léčení je
jednoduché-lečí se jelením lůjem-např.Labello.Hojení trvá asi 10dní.

Reagovat

sasa

22. 4. 2008
20:10

mast protopic naopak kortik. obsahuje. četla jsem dokonce, ze meli podezreni na to, ze zpusobuje rakovinu
kuze.

Reagovat

Tanja

27. 3. 2008
16:41

Podle mě ekzém na rtech souvisí s alergií na potraviny nebo na kosmetiku. Suché rty a olupování kůže
kolem nich může být taky způsobeno nedostatkem vitamínů B. Doporučuji Stress management B komplex, mě
to pomáhá, je to výborné i na koutky. A rozhodně bych byla opatrná s výběrem tyčinek na rty a s
používáním rtěnek.

Reagovat

Veronika

26. 3. 2008
18:25

Ahoj všem!
Ekzém na rtech, u mě spíše nad rtem mě trápil léta. Prošla jsem silnými kortikoidy,ty zaberou
krátkodobě,co opravdu pomohlo je mas Protopic na předpis,je bez kortikoidu,ale pozor napoprvé to trochu
svědí,individuálně někoho ne,také se nesmí bezprostředně jít na slunce,ale druhý nános je už
super a stačí fakt dva,tři natření jednou-dvakrát denně a kůže je nadlouho krásně
klidná,hladoučká.doporučuji zkuste

Reagovat

Lucka

10. 3. 2008
10:38

oprava: není to revital, ale Revitin antioxidant od Nutra-bony. Hezky mě pročistil. Ekzém na rtech už
není..

Reagovat

Lucka

28. 2. 2008
14:13

Ahoj, velice mi pomohl přípravek Revital, je to antioxidant, pila jsem ho dva měsíce každé ráno a
ekzem, svědění a pálení zmizelo. Akorát mi vyrašilo dost akné, ale to jen díky tomu, jak se mi z
těla dostávají ty špatné látky...

Reagovat

Táňa

9. 1. 2008
14:27

Ahoj, mně se dělá ekzém, kolem rtů a očí. Naštěstí moje kosmetička vlastní laser a ten mi opravdu
pomáhá, takže mohu doporučit. Před osvitem laserem mi nanese gel Lasocare, který se aktivuje a déle
udržuje účinky v pokožce, pak už se gelem mažu sama hezky doma. Někdy musím sáhnou i po kortikoidech,
používám Beloderm, je nejůčinější a stačí málo. Běžně se mažu kosmetikou Avene. Né vždy je
dobré se zaměřit na promaštění, důležité je pokožku zvláčnit...

Reagovat

Lenka

9. 1. 2008
13:51

Ahoj, mám úplně stejný problém. Také mám už delší dobu ekzém na rtech. Dělali mi všechna různá
vyšetření, ale příčina se nezjistila. Také používám kortikoidy, ale bohužel je zlepšení jen
krátkodobé a navíc jsem slyšela že škodí. Zkus si koupit nějaký detoxikační čaj. Ekzémy jsou
často způsobeny toxiny v těle. Myslím že lázně by asi nepomohly. Já teď budu zkoušet čínskou
medicínu, a kdyby to náhodou pomohlo, dám vědět. Prosím tě o to samé, kdybys náhodou zjistila co ti
pomáhá. Díky moc.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.