úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: ekzém-tlusté střevo

ekzém-tlusté střevo

Karel

20. 12. 2007
14:39

Zdravím všechny čtenáře. Je mi 21 let a trpím atopickým ekzémem. Vyskytuje se mi na rukou a na krku +
obličej. Je to nepříjemný ve společnosti a osobním životě což víme všichni. K doktorivi
(státnímu) jsem přestal chodit před 4 lety a léčím se u soukromých lékařů a radami jedné známé
co měla ekzém po celém těle a uzdravila se z toho (šťastná to žena). Ale k věci: půl roku chodím na
detoxikaci podle pana Jonáše. Má web stránky: joalis.cz a dodržuji určitý stravovací režim. Každé
ráno čaj z bylin od firmy dr. Popov na kůži a poté nastrouhanou mrkev s dýňovými semínky a pokapáno
olivovým olejem. Detoxikace je velmi důležitá, protože co mi řekli u joalis tak to se u státního asi
nikdy(bohužel) nedozvíte. Domnívám se, že začínají první změny v kůži, místy zdravé ostrůvky,
ale stav stále kolísá.

Jirka

24. 7. 2008
10:05

RE: ekzém-tlusté střevo
Mám velice dobré zkušenosti v léčení různých alergií, ekzémů (atopický), respiračních chorob ,
astmatu a řady dalších - vše bez chemie a výhradně přírodní cestou. Máte-li zájem, můj e-mail
znáte.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Božka

21. 6. 2008
14:11

Dobrý den,
na trhu je dost přípravků na detoxikaci, jeden z nich je právě Colonix. Má podobné složení jako jiné
přípravky, třeba InPure, Chlorell A nebo Nopalin. V čem je jiný je vysoká cena, která tomu neodpovídá
1090 Kč, dříve 1310 Kč. Já jsem ho vyzkoušela před 2 lety, když jsem byla v USA, tam stál 8 $, dnes 5
$. Na úpravu stolice a čištění dobré, bohužel lze brát jen krátkou dobu, protože zahrnuje kořen
rebarbory, která vylučuje kyselinu šťavelovou. To má za následek problémy s ledvinami. Další jsou
listy medvědice, které při delším používání poškozují játra.
Mimo to při detoxikaci se uvolňují toxiny, které také zanáší játra a ledviny, takže každý
detoxikační přípravek by měl mít něco na ochranu. Bohužel to splňuje pouze 1 přípravek v české
republice InPure. Ten má na ochranu jater bylinu ostropestřec mariánský a na ochranu ledvin extrakt
artyčoku. To je tak ve stručnosti. InPure bych ohodnotila na výbornou. Bere ho celá naše rodina a
vyřešili jsme tím zácpu i průjem.

Reagovat

Michala

20. 6. 2008
21:43

Mám výborné zkušenosti s Colonix programem,který se skládá z vlákniny Colonix,Paranil kapslí čaje
Cleri.Užívala jsem toho celkově 3 měsícě,ale samotnou vlákninu Colonix jsem si objedala a užívám ji
pořád,mám omnoho mladší pokožku,jakoby více pružnou a vláčnou i mé alergie se jaksi stratily a to
je senzační,měla jsem problémy kždým rokem -slzení ,kýchání někdy i slabší astmatický
záchvat.A toho roku nic!!

Reagovat

Michala

20. 6. 2008
21:41

Mám výborné zkušenosti s Colonix programem,který se skládá z vlákniny Colonix,Paranil kapslí čaje
Cleri.Užívala jsem toho celkově 3 měsícě,ale samotnou vlákninu Colonix jsem si objedala a užívám ji
pořád,mám omnoho mladší pokožku,jakoby více pružnou a vláčnou i mé alergie se jaksi stratily a to
je senzační,měla jsem problémy kždým rokem -slzení ,kýchání někdy i slabší astmatický
záchvat.A toho roku nic!!

Reagovat

jiri.vana

18. 2. 2008
14:31

Pane Karel, již jsem Vám psal o výrobcích Akuny, neexperimentujte, zkuste to a uvidíte, že není co
řešit. S úctou Jiřin ([email protected])
P.S. Produkty jsou účinné na řadu jiných chorob, protože "opravují" samotné, nesprávně
fungující buňky.

Reagovat

JANA S.

17. 2. 2008
19:33

PODSTUPUJI DETOX ASI ROK.PANÍ KE KTERÉ CHODÍM JE ÚŽASNÁ,MOC MI PSYCHICKY POMÁHÁ.EKZEM SE MI OPRAVDU
ZLEPŠUJE.POMALU,ALE VÍM ŽE 30 LET SE NEDÁ ODBOURAT JEDNÍM NAKAPÁNÍM.PŘIZNÁM SE ŽE ŽÁDNOU DIETU MOC
NEDRŽÍM.PŘI VÝSEVU SE NORMÁLNĚ MAŽU KORTIK.,NEBO PROTOPIC.,HLAVNĚ ŽÁDNÉ PSYCHICKÉ
TRÝZNĚNÍ.DR.JONÁŠ MI VYHOVUJE MNOHEM VÍCE NEŽ ČÍNSKÁ MED.PO KTERÉ JSEM BYLA TAK
"OLEZLÁ"A BOLAVÁ,ŽE JSEM PLAKALA CELÝ DNY JAK MALÁ.JOALIS MI FAKT POMÁHÁ.

Reagovat

Renata

9. 2. 2008
9:38

S detoxikací podle dr. Jonáše jsem to před pár lety také zkusila a podobně jako všichni ostatní jsem
po mnoha měsících prostě vzdala protože potíže se neustále zhoršovaly. Co opravdu pomohlo byla
radikální změna jídelníčku, absolutní vynechání naprosté většiny uzenin (pro polyfosfáty),
návrat k surovinám jako jsou jáhly, žito, pohanka apod. K tomu bylinky jako doplněk a po letech jsem
prokazatelně bez potíží.

Reagovat

Maxmilián

18. 1. 2008
15:57

DETOXIKACE je jako čistění zubů - to jsou slova MUDr. Jonáše. 10 let života = 1 rok detoxikace.
Světová metoda detoxikace podle MUDr. Jonáše pomohla tisícům lidí a také významným sportovcům a
celebritám. Řízená detoxikace organismu - zdravotní metoda pro třetí tisíciletí, bude po zavedení
placené lékařské péče, která se chystá možná levnější než "chemická medicína".

Reagovat

Jana

16. 1. 2008
8:03

Chtěla bych reagovat na tu detoxikaci Dr. Jonáše. Já jsem ji asi před 3 lety absolvovala také, ale
nemělo to vůbec žádný výsledek. Vydržela jsem to (a to doslova) 8 měsíců, ekzém se mi tak zhoršil
(mám ho hlavně na obličeji - hrůza), že jsem se ještě dva roky z toho nemohla dostat. Vím, že každý
reaguje jinak, také mi to paní říkala, že se těmito projevy vyplavují toxiny z těla, ale prostě to
nešlo vydržet jak vzhledově tak psychicky. A k té dietě - zkoušela jsem vynechávat různé potraviny,
držet bezlepkovou dietu, ale nikdy to nemělo žádny velký výsledek. Tak ostatním držím palce, aby byli
s detoxikací úspěšnější než já. Jana

Reagovat

Lída

15. 1. 2008
20:02

Já chodím rok na detoxikaci podle Mudr.Jonáše.Ekzém se mi stále zhoršuje,nevím jestli to je reakce na
detoxikaci,ale je to příšerné.Karle,prosím jaký dietní režim dodržujete? Já se snažím dodržovat
dietu,ale občas to prostě nevydržím!!

Reagovat

markéta

13. 1. 2008
22:32

Detoxikace je sice fajn, nebo i dodržování určitého stravovacího režimu, ale mám vyzkoušeno že to
moc nepomáhá. Zkoušela jsem různý podobný věci, ale po čase se ekzém stejně zhoršil a jídlo na to
nemělo vliv. Podotýkám, že je mi 24 a ekzémem trpím od narození.
Poslední dobou jsem zjistila, že strava nemá skoro vliv. Že i když sním něco co by podle obecných rad
nebylo příliš vhodné tak se to někdy projeví a někdy ne.
Docela dobré zkušenosti mám s vítamínovým doplňekm alermin

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.