úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Prosím o radu

Prosím o radu

Sklenička otakar

30. 12. 2007
21:48

dobrý den je mi 32let alergii mam od dětství a pak semi přehoupla do astma příznaky se mi objevují
když procladnu tak semi stáhnou plíce nebo dýchací trubice a nemohu se nadechnout musím dýchat jen
krátce abych stále nekašlal doktorka mi nasadila kortikoidy ty zabraly ale jeto náký hormon jábych to do
těla moc nechtel aplikovat foukadla nezabíraj musím bejt tak 3-5dnů doma v teple i bez prášků mi astma
ustoupí snažim se sportovat a tomi pomáhá chtěl bych prosím poradit jestli se to nedá léčit bez
prášků piji třeba vincentku taky trochu pomáhá.co treba náký inhalátor doktorka řikala že je na nic
divé že děkuji za všechny možné aternativy nachle

Otami

10. 1. 2008
19:57

RE: Prosím o radu
Na kortikoidy si dej velký pozor. Pomohou, ale je to prevít. Na kašel pomáhá dost elektrický inhalátor
(cca 2.000, nejlevnější), například Mucosolvat a Vincentka. Držím palce.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Jula

10. 1. 2008
11:59

Vincentka se dá i inhalovat, nevím proč ti doktorka říkala, že to nezabírá, v lázních je to skoro
hlavní léčebná procedura u astmatu.

Reagovat

Hanka

9. 1. 2008
18:51

Kortikoidy na astma beru již dlouhá léta.Pokud se nejedná o tzv.záchranný sprej, obsahují kortikoidy
všechny inhalároty.Já bych bez toho už nemohla fungovat,jakmile nevdechnu, dostanu záchvat.

Reagovat

Pajina

9. 1. 2008
10:57

Ahoj mě je 21 a astma mám od mala. Kortikoidy na astma? to slyším po prvé já je mám spíš na ekzém.
Foukadla nepoužívám vůbec už nejaké 4 roky, vše se snažím sama rozdejchat a v nejhorším případě
si otevřů mražák a dýchám studenej vzduch. I kdyz má doktorka na to má jiný názor, ta je proto abych
si 2x denně foukla, ale jelikož sem zaznamenala že když sem si pravidelně foukala měla sem problém
¨jít do schodu a pri sportu, ted co si nefoukám můžu dělat ledacos.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.