úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: svědění,intimní potíže-strava

svědění,intimní potíže-strava

Kiki

2. 1. 2008
16:29

Zdravim všechny lidičky,co mají stejné problémy,ale i ostatní:-)
Mám několik dotazů,možná hloupých...
Tak za prvé,od porodu mám kožní potíže,ekzém a dost se mi zhoršily i intimní problémy,může to
spolu souviset? Na ženské potíže mám doporučeno bavlněné prádlo a velké omezení sacaridů,všech,s
ekzémem momentálně chodim na Tomesu. Dále by mě zajímalo,co používáte za kosmetiku,já už kupuju jen
vše zaručeně nedráždivý a samozřejmě přírodní,ale i tak mám většinou reakci,malý červený
pupínky a šííílený svědění,sami víte,co to stojí peněz a stejně k ničemu. A jako poslední
dotaz,co používáte za šampon? Já mám ted kawar z mrtvého moře,ze začátku byla minimální úleva a
opravdu krásné vlasy,ted mám vlasy zas divný,mastěj se mi a hlavně pořád svěděj,udrbala bych si
hlavu,ted mi kawar dochází a potřebuju zainvestovat do novýho,ale vůbec nevim jakej koupit,už ničemu
nevěřim,v lékárnách nabízej jen vichy,la roche,biodermu a takový,ale kromě šílený ceny i mám
vyzkoušenou alergii na tyto produkty.
Děkuju všem moc a moc za rady K.

17. 2. 2008
19:53

RE: svědění,intimní potíže-strava
AhojKiki,jsem po porodu 15.měsíců.Během těhot.jsem vypadala děsivě a po té také.Vyzkoušela jsem toho
hodně,ale zůstala jsem u modré indolony,dále u masti dělané a předepsané od Dr.jmenuje se Syndermal
Aquacalcis.Nic jiného nesnesu.používání nějakých krémů jsem už dávno vzdala.Ve vlasech jsem měla
ekzem donedávna-pomohl mi Nizoral a dále obyč.březový,kopřivový šampon,bez zbytečné parfemace.Na ty
intimní problémy jsem musela omezit sladké a jedla Probiofix-to jsou laktobacili.Jinak podstupuji detox
podle Dr.Jonáše a fakt jsem mnohem lepší!Kiki držím pěsti,hlavně psych.pohodu.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Jana

30. 1. 2008
12:42

Měla jsem podobný problémy, mě na gyndě doporučili úplně vysadit sladký, což byl sice dost problém
:-), ale zvládla jsem to a asi to opravdu pomohlo.
Co se týká šamponu, hodně se tady chválí ta Exomega, ale nevím, nezkoušela jsem ji.

Reagovat

Jitka

21. 1. 2008
16:51

.Dobrý den Báro,s alergii mám docela zkušenost.Svědění ve vlasech mi přešlo po šamponu Avon proti
lupům.Jo zkus koupit syrovátku a udělej si koupel,poradila mi to mudr. z kožního.A mimo to užívám
laktobacily 5.

Reagovat

Bara

3. 1. 2008
21:57

Dobry vecer Kiki jeste jednou, zkuste treba tu solnou jeskyni. Ja tam chodim s dcerou - alergik, asmatik a
vim, ze jsou velmi dobre i na kozni problemy. Zmineny jsou i na techto webovych strankach.Pokud neberete
prasky na iminutu, tak bych je doporucovala,protoze si myslim, ze bych vam mohly pomoci i na gynekologicke
problemy.A jeste muzu doporucit civceni tai-chi (TAICI) a pripadne i zmenu gynekologa, lekare a konzultace s
nekym jinym. Drzte se, hodne sily. Bara

Reagovat

Kiki

3. 1. 2008
15:23

Dobrý den Báro,po porodu jsem víc jak tři roky,používám momentálně šampon z mrtvého moře,je dost
drahý a jak píšete,účinek nic moc:-( Mé gyn.problémy mají základ v porodnim poranění,které
způsobuje sníženou imunitu na veškeré intimní infekce,ale přijde mi,že se mi vše zhoršuje a
zlepšuje stejně. I alergotesty mám,bohužel se nic nenašlo,pouze alergie na pyly a kočky,se kterýma
nejsem v kontaktu.

Reagovat

Bara

3. 1. 2008
8:31

Dobry den Kiki,nevim,jak dlouho jste po porodu,ale jsem prvni rok mela take problemy.Vypadavali mi hrozne
vlasy, mastim a svedi me dodnes (3roky po porodu).Uz si kupuji jen obycejny brezovy sampon, protoze investice
do drahych se mi nevyplatila.Co se tyce ekzemu, tak si myslim, ze je to boj na cely zivot.Nez zjistite, co vam
dela potize a co vam pomaha.Jednu dobu jsem mela opakovane gynekologicke problemy a trvalo asi pul roku nez
jsem se z toho vyhrabala.A musim rict, ze hodne dela psychika.Hodne jsme se porad stresovala kvuli diteti,
nemocem a nakonec jsem rekla dost a behem mesice zmizely i problemy.Ja vim, je to hodne neprijemne, ale zkuste
na to tolik nemyslet.Zkuste treba i zmenit uces.Ja to tak udelala, vlasy myji casteji a proste se s tim
nezabyvam. Je to otravne, ale neni to konec sveta.Doporucuji zkusit pobyt v Solne Jeskyni i kvuli ekzemu,
muzete tam i s ditetem a myslim, ze by vam meli ohledne pupinku udelat na alergologii testy. Hodne sily,
stesti a hlavne optimismu. Bara

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.