úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: zarudlá oční víčka

zarudlá oční víčka

PetrN.

7. 1. 2008
13:44

Dobry den, velmi mne trapi zarudla vicka. Hlavne tedy ted v chladnem pocasi, nebo kdyz se jedu projet na kole,
kdyz beham nebo jen kdyz hodne fouka... Pokazdy mam vicka uplne zarudla, nevim co s tim. Na koznim mi rekli ze
to muze byt spojeno s atopickym ekzemem, kterym taky trpim, ale ktery jiz neni viditelny diky masticce Elocom,
ktera mi velmi pomohla. Doporucili to mi mazat normalni Indulonou, ale ta na oci moc nepomaha teda... Chtel
bych vedet, jestli to muze byt nejaka alergie a popripade co proti tomu udelat, aby zarudlost zmizela. Obcas
to vypada jako kdybych proparil celou noc na pocitaci. Budu rad za kazdy prispevek !!!

trdlo

12. 7. 2012
10:59

RE: zarudlá oční víčka
Pro: LeonaSusedíkováPříspěvek byl smazán administrátorem z důvodů nežádoucí reklamy

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

LeonaSusedíková

2. 2. 2012
9:02

pro [KopretinkaLop]:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde seženu spray LR na zarudlá oční víčka. Děkuji Susedíková

Reagovat

Smolova Jitka

10. 3. 2011
13:05

Dobry den.Mam ekzem na ocnich vickach a pod ocima.Svedi to.Doktor mi dal Locoid Lotion.Nepomaha.Trva to asi
pul roku.Dekuji.

Reagovat

KopretinkaLop

28. 12. 2010
21:42

Ještě něco,je toho víc...píšete tady i o atopickém ekzému.Moje dcera se s tím narodila.Teď v
dospělosti začala používat kosmetiku LR a začali jsme prát v pracích prášcích od EURONY a můžu
říct,že problémy se stratily.Vím o čem mluvím,jsem vystudovaná drogistka.Mám i svoje stránky
http://eko-domacnost.webnode.cz

Reagovat

KopretinkaLop

28. 12. 2010
21:35

Dobrý den,mám takovou zkušenost,že používám "spray první pomoci" od LR úlpně na všechno i
na oči.Nastříkám si na tamponky přiložím na deset minut a pálení je pryč.Je to přírodní
kosmetika.Pokud by měl někdo zájem se dozvědět více může mi napsat na email [email protected]

Reagovat

Veronika

28. 12. 2010
10:51

Zdravim, má 4 letá dcera trpí alergií na roztoče a trápí ji atopický exem a zarudnutí okolo očí.
Nejlépe pomáhají injekce co jí dávají na imunologii, ale nesmí se moc často, ovšem úspěch zaručen
(bude to velká dávka kortikoidů nejspíš). A co se týká přímo mastí , tak každopádně
opthalmo-hydrokortison, zabre ale jen jednou až dvakrát. Bohužel 100% lék neznám. Hodně štěstí s
léčbou alergií.

Reagovat

Martin

16. 9. 2010
21:32

Trpím tímto problémem už dva roky a před pů rokem mi pan doktor v Brně přišel na alergii na roztoče
plus atopický ekzém fakt bomba nic mi nezabírá jeden dobrý druhy den to svědí jako prase jednou na
očích jednu na loketná´ích jamnkach nebo okol zápěstí.. Hrůza zkoušel už snad vše ale bez
výsledku.

Reagovat

miloš

12. 9. 2010
23:06

také mne trápí zarudlá oční vička..kožní si se mnou nevěděla rady..tak jsem to začal řešít s
filipínským léčitele,(jedná se o operaci holíma rukama) po zakroku se dostavilo zlepšení,ale né
uplné.,a tak jsem ještě začal navštevovat hydrokolon (klistýr) a zde jsem zaznamenal zlepšení..bejvalo
to horší,dnes je to lepší...a doufám že se toho postupem času zbavím uplně. :)

Reagovat

Dajána

23. 5. 2010
17:20

Hezký den,trápí mě dlouhodobě velmi zarudlá,nateklá víčka,jsou až svraštělá-vrásčitá.(je mi 43
let)Na očním i na kožním mi nezjistili žádnou alergii.Prý je to kosmetikou a líčením,což
vylučuji,protože i u nelíčení není žádná změna nebo-li úbytek zarudlosti.Už si nevím rady,co na
to používat,jak se toho zbavit.Prý se mám sama kontrolovat,jak se stravuji,jakou kosmetiku používám
atd.V nejhorším stavu jdu k oční lékařce,která mi napíše ophtalmohydrocortizon - který jediný mi
zabírá a není mi doporučen ho používat pravidelně po dobrání.Prosím o radu.Děkuji.

Reagovat

Dajána

23. 5. 2010
17:20

Hezký den,trápí mě dlouhodobě velmi zarudlá,nateklá víčka,jsou až svraštělá-vrásčitá.(je mi 43
let)Na očním i na kožním mi nezjistili žádnou alergii.Prý je to kosmetikou a líčením,což
vylučuji,protože i u nelíčení není žádná změna nebo-li úbytek zarudlosti.Už si nevím rady,co na
to používat,jak se toho zbavit.Prý se mám sama kontrolovat,jak se stravuji,jakou kosmetiku používám
atd.V nejhorším stavu jdu k oční lékařce,která mi napíše ophtalmohydrocortizon - který jediný mi
zabírá a není mi doporučen ho používat pravidelně po dobrání.Prosím o radu.Děkuji.

Reagovat

Martin

19. 1. 2008
8:30

S tím elocomem to nepřehánějte, když ho budete používat často, přestane působit a objeví se
výrazné vedlejší účinky - kůže velmi zeslábne, objeví se rozšířené cévky..nic pěkného, vím z
vlastní zkušenosti.

Reagovat

Kkiwik

15. 1. 2008
21:27

Ja mam na oci predepsan ophtalmohydrocortizon, je jeste slabsi nez elocom a na oci mi staci.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.