úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Citlivá reaktivní pleť

Citlivá reaktivní pleť

Lucie

9. 1. 2008
12:01

Dobrý den, potřebovala bych poradit.Mám extrémně citlivou,reaktivní pleť,ale spíše mastnější v
T-zóně.Zkoušela jsem Avéne na intolernatní pleť,ale po čase mi přestala vyhovovat.Zajímalo by mne, co
používají ostatní s tímto typem pleti za přípravky?Už jsem toho vyzkoušela opravdu mnoho,ale mám
pocit,že mi nic nepomáhá,buď se mi tvoří akné,nebo svědivá vyrážka na tvářích... Děkuji za
vaše rady.

Jana

17. 1. 2008
19:12

RE: Citlivá reaktivní pleť
Tak já mám uplně to samý,hrůza :-)
Momentálně používám růžový krém Yves Rocher,je to ta řada na nejcitlivější plet a proti červenym
skvrnkám,toleruju ho,ale vyloženě dobře mi nedělá a mám pocit,že mi začíá maličko vadit,nevim,co
už si mám koupit,až mi dojde.Mám z týhle řady i odličovač,ten mi vyhovoval asi dva měsíce a po
pletový vodě jsem se osypala,ale hrozně:-(
Jinak se odličuju jerišovou vodou,nebo jak se to přesně jmenuje a ta je super.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Jula

10. 1. 2008
11:55

Já taky Logonu :-)
Konkrétně mlíko a krém a jsem moc spokojená.

Reagovat

Kristyna

10. 1. 2008
11:47

Lucie, já nyní používám kosmetiku Lavera např. mycí gel Lavera faces, který mi zatím vyhovuje.
Dříve jsem rovněž používala kosmetiku Logona. Kristýna

Reagovat

Alice

9. 1. 2008
14:50

Lucko, mám podobné problémy jako ty a jsem z toho také dost nešťastná. Mě se osvědčil na obličej
krém od Logony PUR. Je hydratační a moje pleť ho docela snáší, ale také se bojím toho, že nastane
doba kdy i na něj začnu být alergická. A s podivem mě vyhovuje jako noční krém od Barekolu - Inerton.
Ale každý je jiný a bohužel co sedí mě nemusí sedět tobě. Tak hodně štěstí.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.