úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: alergie, astma

alergie, astma

Prednison

10. 1. 2008
7:08

Již cca 3 roky užívám velmi vysoké dávky Prednisonu 20. Mám alergické astma od mládí. Alergie se
prý týká nějaké škodliviny v ovzduší, která je všudypřítomna. V posledních dvou letech nepomohlo
moře ani lázně. Nyní jsem po deseti infuzích na plicním (200mg Hydrokortizov a 1 ampule Syntophylin)
Užívám 60 mg Prednisonu denně. Sotva dýchám. Hrozně se bojím, že kortikoidy nebudu moci vysadit a na
jejich vedlejší účinky doplatím. Má někdo podobné zkušenosti? Spreye nepomáhají.Ráda jsem
cvičila, jak by se dalo cvičit v současné době. Lékaři nade mnou lámou hůl. Je mi 49 let a jsem v ID.
Co byste dělali na mém místě. Chtěla bych ještě žít.

JB

12. 7. 2014
7:13

RE: alergie, astma
===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

apostol

9. 7. 2010
16:36

Alergii jsem kdysi měla, léky nezabíraly (jen trošičku tlumily příznaky) a teď je pryč!! Astma i
alergie patří do skupiny nemocí, jejichž prokázanou příčinou je vysoká hladina hcy a špatný pitný
režim. Základem pitného režimu je totiž ČISTÁ VODA, kterou nelze ničím nahradit. Spousta
"léků" jen supluje její funkci v organismu, ale je to dost drahá jedovatá
"náhražka". Podívejte se na www.apostol.webnode.cz/O-zdravi

Reagovat

Vera

7. 7. 2010
22:19

Astma potvrzené nemám, ale alergie na vše možné a pomáhají mi žampiony. Ani je nesuším, ale jím
syrové, neloupané 2 denně celý měsíc a měsíc vynechám a tak celou sezonu. Na mě účinkují
úžasně a za pokus to určitě stojí.

Reagovat

Kateřina

17. 5. 2010
11:51

Dobrý den,mám dobré zkušenosti s Aloe Vera.Můj manžel a syn jsou alergicia tento gel jim opravdu
pomohl,naíc syn byl průduškář,co zkusit přírodní léčbu bez edlejších účinků?Pomáhá to,vím
to.Zavolejte,ráda Vám poradím.731525621 Kateřina

Reagovat

Ema

14. 5. 2010
21:31

Mám pylovou alergii a intermitentní astma.Chtěla bych vědět,zda mohou být tyto nemoci vyvolávané i
květy jako kosatce, lilie a akové ty,co se pěstují na následné sušení.Bydlím v přízemí a mám je
pod balkónem.Děkuji zkusenějším.

Reagovat

Hanka

24. 1. 2008
21:28

No jak jsem již psala níže, mně byl taky shodou okolností tenkrát napsán Seretide diskus 250/50 a po
jeho pravidelné inhalaci 2x denně jsem v pohodě, je mi divné, že to paní nezabírá.....

Reagovat

Alena Tomanová

24. 1. 2008
8:44

Léčím se s astmatem přes 20 let, začátky byla hrozné,záchvaty, spousta lékařů,léků a infuzí. Pak
jsem našla lékaře v Olivovně v Říčanech. Ten mě zachránil, teď užívám Seretide Diskus 50/100 a
již 10 let jsem zcela bez obtíží.

Reagovat

Otami

13. 1. 2008
11:36

Hanko,léčba inhalároty ani úlevovými inhalátory nepomáhá. Budu teď užívat Prednison a snažit se
plíce uklidnit. Dík, že jsi odepsala.
Pak děkuji jednomu andělu,díky němu jsem dnes ráno vstávala plná optimismu. DĚKUJI

Reagovat

Hanka

11. 1. 2008
16:57

Prenison není opravdu nic extra dobrého pro tělo. Píšeš, že spreje nepomáhají,máš na mysli
úlevové léky nebo léčbu inhalátory s kortikoidy? Přijde mi, že při správném inhalátoru by měl
zabrat, je jasné, že kortikoidů se už nezbavíš, bez těch to nepůjde,ale nelíbí se mi ten Prednison.

Reagovat

Otami

10. 1. 2008
19:12

Dle reakcí vidím, že jsem opravdu na chcípnutí. Hmmm

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.