úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Dlhotrvajuci kasel...alergia.?

Dlhotrvajuci kasel...alergia.?

Peter

15. 1. 2008
1:27

Kedze som tu nenasiel vyhladavanie v prispevkoch (co je podla mna skoda, lebo sa mozu opakovat rovnake
prispevky/problemy), tak dufam, ze tu taka tema este nie je...
Mam 21 rokov, sennu alergiu, ktora sa mi po dvoch poslednych letach stravenych pri mori zlepsila az vytratila.
Minulu zimu som mal dlhotrvajuci kasel, ktory prestal po vyse mesiaci. Tento rok to zacalo opat v rovnakom
case s podobnym priebehom. Z testov z krvi mo bol zisteny aj zapal aj zvysene hodnoty alergie. Kedze som nemal
zvysenu teplotu, antibiotikami som sa liecil az pred tyzdnom, ale doteraz kasel nepresiel. Kortikoidne spreje
urcene astmatikov by som nerad bral, kedze zatial mi astmu nediagnostikovali. Z diskusii som prisiel na
viacero moznych rieseni a pricin.
Kedze je obdobie suchych bytov a okrem toho byvam momentalne na internate kde je pravdepodobnost zvyseneho
vyskytu alergenov, roztocov, prachu atd. domnievam sa, ze kvoli tomu mam kasel. Ako riesenie by pomohla
cisticka vzduchu s jonizatorom a zvlhcovac v jednom.? Su tieto 3 in 1 zariadenia dostatocne ucinne.? Myslite
ze by to vyriesilo moj problem.?
Pocul som aj o akupunkture, ktora moze liecit aj alergiu.?
Takisto som nasiel detoxikacnu medicinu...
Co by ste mi odporucili.? Pripadne aku kombinaciu.?
Nedavno som zacal brat aj Aerius, no zatial nezabral.
Vopred dakujem za pochopenie a rady.

Josef

22. 1. 2008
15:38

RE: Dlhotrvajuci kasel...alergia.?
Ahoj,mám podobné problémy-dlouhotrvající kašel bez zjevné příčiny,v mém případě spíše v
letním období.Jsem alergik na roztoče.Beru dlouhodobě Xyzal a myslím si,že se to trochu zlepšuje.
Je to taky hodně o psychice.Pokud jsem v pohodě je to lepší.
Takže buď v pohodě.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.