úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Alergie na chemii

Alergie na chemii

Poldina

21. 1. 2008
15:03

Dobrý den,mám takový dotaz,týká se mé maminky,která má alergii na chemii.Nesnese savo apod.mívá
dýchací potíže až je dušná.Nesnese i léky na tlak,které obsahují také chemii.Nemáte s tím někdo
zkušenosti?Existují nějaká homeopatika?Poradíte?Díky.

Komár

12. 4. 2008
8:02

RE: Alergie na chemii
Nějaká další reklamní nabídka jinýho dealera by nebyla??? Je to dost průhledný :-(((((

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

magda

9. 4. 2008
21:00

Plně souhlasím s Anitou, ale můžu doporučit českou firmu, která má stejně kvalitní výrobky za
podstatně nižší cenu. Součastně nabídnout přírodní potravinové doplnky které je třeba užívat
součastně aby se tělo čistilo i zevnitř.

Reagovat

Eva

17. 3. 2008
2:05

Poldino, potvrzuji odpověď Anity z 11.3. Vřele doporučuji ekologické a přírodní výrobky na údržbu
domácnosti od uvedené firmy. Vše můžete doma vyzkoušet a pokud by produkty nevyhovovaly, bez uvedení
důvodů je můžete do 3 měsíců vrátit. Když se ozvete, tak i poradím, jak je můžete výhodně
nakupovat přímo od firmy. Pro alergiky jsou vynikající také prací prostředky, doporučuji z vlastní
zkušenosti. Zdravím a hezké velikonoce!

Reagovat

Anita

11. 3. 2008
11:09

Dobrý den,já osobně s alergií a eksémem problém nemám,ale moje dcera s ním bojuje od 4 let.Nedávno se
vdala a má svoji domácnost vybavenou Ecoverem a pokožku na rukou má po použití prostředku na nádobí
suchou a popraskanou.O vánocích jsme strávili spolu krásne chvíle a to byl čas kdy se myje hodně a moje
skušenost s tímto prostředkem je moc špatná a to netrpím žádním ochorením kůže.Po týdnu jsem
měla ruce suché.V mojí domácnosti používam výrobky Amwey,ktré nikomu nevnucuji a neprodávam,ale si je
koupím z internetu.Slyším od lidí jak jsou drahéa někdy i kvalitní,ale jak je drahá naše kůže to mi
nikdo neřekl.Nevím co je savo,protože tahle firma si potrpí na ekologii,do který patříme i my
lidé.Všechno mám od týhle značky počínaje zubní pastou,kosmetikou a končím u čistícího
prostředku na WC,který je z kyseliny mravenčí.

Reagovat

jarka

4. 3. 2008
13:25

Chce to ale tu chemii zcela vyřdit z domácnosti. I když s tím postižený nepracuje, tak to dýchá v
bytě, pokud s tím pracuje někdo jiný

Reagovat

Dáša

12. 2. 2008
9:16

S homeopatiky neporadím, spíš to bude chtít vyhýbat se čistícím prostředkům, které chemii
obsahují. Mám zkušenosti jak s Ecoverem, tak Sonnetem a musím říct, že po prvotních pochybnostech, jak
může fungovat čistění bez chemie, musím konstatovat, že jsem moc spokojená. Mě dělal strašné
problémy jar, ruce jsem měla furt suchý a popraskaný, ale teď je to lepší.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.