úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: čínská medicína

čínská medicína

Kateřina

23. 1. 2008
16:31

Ahoj, chtěla bych se podělit se svými zkušenostmi s čínslou medicínou při léčbě atopického ekzému
a zároveň bych se ráda dověděla jestli má někdo z Vás nějaké dlouhodobé zkušenosti s touto
alternativní léčbou. Trpím dost často AE v obličeji a vzhledem k mé profesy mně to dost omezuje, tak
jsem zkoušela různé cesty léčby, ale nejvíce mi pomáhá léčba čínskými bylinami. Hodně mi pomohlo
užívání tabletek ´vánek hedvábného vějíře´ 3x2 tbl. v kombinaci s tabletkami ´zklidnění
zčeřené hladiny´ 3x2 tbl.. Promazávám obličej koptisovým krémem. K tomu vypiji cca 1,5l čaje Pu -
ehr a 1,5l vody bez bublinek. Zhruba po měsíci léčby mám velice pěknou pleť bez známek ekzému. Bylo
mi doporočená léčba je tři měsíce. Jsem zhruba v půlce... Děkuji za případné odezvy a sdělené
zkušenosti.

Kateřina

13. 2. 2008
14:07

RE: čínská medicína
oprava: www.patentnimedicina.cz vždy zapomínám na to že nesmím psát čárky.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Kateřina

13. 2. 2008
14:04

Reagovat

Kateřina

13. 2. 2008
14:03

Pro Janu:
posílala jsem test jazyka na stránskách www.patentnímedicina.cz, do čtyř dnů mi přišla odpověd.
Zatím se zdá, že to pomáhá...

Reagovat

Jana

29. 1. 2008
12:59

Chtěla bych se zeptat Kateřiny, zda ty tabletky co užívá jí někdo doporučil nebo zda si je koupila
sama. Také jsem si našla na internetu stránky, kde je prodávají, ale asi bych se měla nejdřív s
někým poradit. Přece jenom každý jsme jiný a co zabralo Vám nemusí zabrat mě. Děkuji za odpověď.

Reagovat

Ema

29. 1. 2008
10:06

Já chodím na čínksou medicínu už rok a půl. Objevil se mi ekzem po celém tělě, nikdy předtím jsem
ho neměla, i když rodinna zátěž je a alergik jsem i já sama. Chodím k jednomu pánovi, co se čínskou
medicínou zabývá poměrně dlouho. Piju od něj čaje plus mi při každé návštěvě píchá do ucha
jehličky. Ekzem se mi dost zlepšil, i když na začátku bylo dost velké zhoršení. Doporučila bych
určitě vyhledat praktika čínské medicíny a nikoliv se léčit sama, i když třeba podle knížek.
Samoléčením si můžete i uškodit. Já hodlám ještě vytrvat a zbavit se ekzemu úplně, doufám, že do
léta to bude zase lepší. A ještě pozn. když jsem se zmínila na kožním, že beru byliny, tak málem
vyleteli z kůže, takže chodím na jejich kontroly, poslouchám, jak se nám ta léčba daří a mlčím a
myslím si své. Hormonální asti jsem používala jen na skutečné "přežití", když to už
nešlo vydržet. Tot mé zkušenosti. Drží palce

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.