úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: alergie a detoxikace organismu

alergie a detoxikace organismu

jana

1. 2. 2008
8:20

Mám atopická ekzém, jsem alergik a tak by mne moc zajímalo zda má někdo zkušenosti s detoxikací
organismu. Pomohla již někomu? Zkoušeli jste někdo např. Colonix od DrNatura? Nejsou to jen Vyhozené
peníze?

Larisie

6. 6. 2018
16:20

RE: alergie a detoxikace organismu
Nejlepší detoxikace je velkoobjemový klystýr (3 až 4 litry), nebo kvalitně provedená hydrocolon terapie.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Larisie

14. 5. 2018
16:17

Samotná detoxikace může pomoci jen částečně a dočasně. Je nutné ze stravy trvale vyřadit alergeny. Mně pomohla bezlepková a bezmléčná dieta.

Reagovat

Hanina

8. 4. 2018
15:42

Pro: SoniaCerV hodně případech ano, protože se tělo komplet pročistí a začne fungovat lépe. Detoxem se zbaví všeho, co tělo nepotřebuje. Mně hodně pomohly šumivé tabletky od Rosen pharmy www.rosenpharma.cz/produkty/kolageny-a-ostatni-doplnky-stravy/doplnky-stravy/odkyselujici-napoj-alkarosen

Reagovat

SoniaCer

27. 3. 2018
22:01

Taky se připojím do diskuze, protože by mě zajímalo, co se vám nejvíc osvědčilo a jestli to fakt pomáhá i na ekzém ?

Reagovat

tommy

10. 3. 2012
14:26

tohle vsechno znam...okamzite to prestan brat a běž do nemocnice...a léč se konopnym výtažkm nebot jsi alergika na nakou z bylin ..jsi alergicka na pyl?

Reagovat

tommy

10. 3. 2012
14:23

pro [Lídto samé sem měl...uplně stejnej připad ted už bojuju na spravny ceste...je to tak....že jsi alergicka na nakou bylinu protože detoxikacni projevy jsou max 4 tejdny...nejsi alergicka na pyl?

Reagovat

Josef

18. 2. 2012
19:47

Detoxikace organizmu a změna jídelníčku to je účinná léčba každé alergie.Klystýr nejlépe urinou,šankhaprakšálana,džala néti - očista nosních dutin také nejlépe urinou.Očista ledvin,jater...Levné a účiné očisty.Kdo neřeší finance může zkusit colonhydroterapii nebo různé bylinné preparáty,ale to je zbytečné vyhazování peněz.Pak je také důležité srovnat pH moče a adstranit přemnoženou candidu stejně jako odčervení a jiné antiparazitalní kůry.Jídelníček upravit tak,že vyloučíme mléčné výrobky,mouku,cukr a výrobky z nich,živočišné tuky a sůl.Jíme hodně syrových potravin,velmi vhodné jsou čerstvé zeleninové a ovocné šťávy,které také čistí.Samozřejmě pohyb,vyvarovat se stresu a hlavně pevnou vůli.

Reagovat

Tonik

27. 9. 2010
12:21

Pro Lídu:

Lída se ptal, jestli už někomu DETOXIKACE POMOHLA. A já musím odpovědět, že mě ano. Od 3 let jsem byl
příšerný alergik na pyly, prach peří .... A letos jsem sklízel seno bez jediného kýchnutí. Kdyžtak
mi písněte na [email protected] . Písnu Vám, jak na to. :-)

Reagovat

zahradka

22. 7. 2010
9:51

Nám zabrala detox podle Jonáše. Taky to nebylo hned, a včetně zhoršení, ale holka je teď v pořádku.
Nemá už ani ekzém, ani rýmu, natož dušnosti. Přitom jsme už málem měli dejchátko. Už 2,5 roku je
klid.

Reagovat

Atopik

30. 8. 2009
15:08

Atopik jsem odmala a už mě to nabaví. Přešel jsem na víceméně vegetariánskou stravu a je to lepší.
Je potřeba pročistit jedy uvnitř protože ekzém je jen vnější projev vnitřních problémů. Chce to
změnit jídelníček na zásadotvorný (ovoce+zelenina) a zbavit se překyselení organismu/toxicity.
Žádné masti ani jiné nesmysly to samy nezmění pokud nezměníte přístup a stravovací zlozvyky (bílé
pečivo, mléko, cukr, živočišné tuky a maso)

Reagovat

Martin

15. 5. 2008
14:03

Urinoterapie,tak já necelý týden užíván urinoterapii,mažu si obličej močí a taky si dávám ráno
štamprdli,můžu říct,že výsledky jsou,ale zrovna dneska došlo ke zhoršení,protože jsem se v noci
škrábal,nebýt toho škrábání,tak je to mnohem lepší.

Reagovat

cikytata

26. 4. 2008
11:21

tak moc držim všem palce, a koldi vydrž prtka vydrž, ja bych to vzdala

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.