úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: alergie a detoxikace organismu

alergie a detoxikace organismu

jana

1. 2. 2008
8:20

Mám atopická ekzém, jsem alergik a tak by mne moc zajímalo zda má někdo zkušenosti s detoxikací
organismu. Pomohla již někomu? Zkoušeli jste někdo např. Colonix od DrNatura? Nejsou to jen Vyhozené
peníze?

jiri.vana

12. 3. 2008
22:57

RE: alergie a detoxikace organismu
Velmi mi pomohly preparáty od Akuny - Alveo a Cleansee Plus. Ovšem detoxikace organismu není za
současného způsobu života, stravování a životního prostředí pouze jednorázová záležitost to
pouze v případě, že se vše změní, což je blbost. I když se již pomalounku začíná v těchto
oblastech blýskat na lepší časy. Proto je potřeba detoxikaci provádět pravidelně do té doby, než
budete stoprocentně vědět, že dýcháte čistý vzduch, pijete čistou vodu a zároveň budete přesně
vědět, co jíte. Myslíte, že se toho dožijeme? Detoxikace Vám pomůže alespoň od některých chorob a
prodlouží život. Odpovězte mi e-mailem a já Vám pošlu některé odborné články na toto téma. S
úctou: [email protected]

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Alice

12. 3. 2008
14:06

Před třemi lety jsem podstoupila také detoxikaci organizmu. Vydržela jsem to 8 měsíců a pak jsem to
vzdala. Přesně jak píšete, měla jsem zapálenou kůži na obličeji, hrozné záněty. Na těle se mi
začal dělat ekzém i tam kde jsem ho nikdy předtím neměla. Na obličeji se mi začala dělat vyrážka
něco jako akné. Neprospané noci se nedají ani spočítat. Věčné svědění.... Takže nevím co
poradit, ale už bych do toho nikdy asi nešla. Tak vám držím palce!

Reagovat

Renata

11. 3. 2008
22:07

Ahoj, já detoxikuji 4. týden. A svádím neuvěřitelný boj, protože mám celé tělo poseté ekzémem,
chvíli jak v ohni, chvíli jako ve svěrací kazajce. Hrůza. Neustále přemýšlím o kortikoidech. A
trochu se i hroutím (kdo to nezažil, nepochopí), ale je mi neustále dodávána odvaha, že mám vydržet.
Že je toho v těle za ty roky léčby kortikoidy pravděpodobně hodně a že to bude spojeno i s nějakým
dalším problémem. Takže zatím držím, ale jak dlouho ještě to nevím. Nic méně přeju všem hodně
síli a život bez kortikoidů. O svém výsledku dám vědět

Reagovat

jana

11. 3. 2008
12:05

Zkoušela jsem také detoxikaci organismu, ale nevydržela jsem to, protože jsem měla celé tělo jako v
ohni, stále mazat, kůže byla neustále suchá.Jednu chvíli jsem myslela, že to bude moje poslední,
takže nechci nihoho zrazovat, každý má jiné reakce a obdivuji toho kdo se s tím opravdu dokáže poprat
a vydrží tu strašnou bolest.

Reagovat

KOLDINA

8. 3. 2008
21:26

Tak já mám ted momentálně očistu těla kvůli alergii a ekzemu a musím říct,že dnes to je 10 dní a
šílím,mám ekzém po celém těle,zapálený a bolaví a suchý ,hrůza,ale na vše mě přpravili a
říkají jen trpělivost,tak brečím a sprchuji se a kukám na kortikoidy ,ale držím se a vydržím jestli
by to mělo pomoc a dát mi to na vždy pokoj tak musím vydržet a pak napíšu jestli to bylo k něčemu
dobré.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.