úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: homeopatická léčba

homeopatická léčba

Pavla

14. 2. 2008
7:42

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda-li máte někdo zkušenosti z touto metodou..Jelikož trpím
Atop.ekzémem a jsem samá mastička a výsledek je beze změn, chtěla bych to zkusit....Kortikoidy
používám nerada, ale je to jediné co zabere. Řekl byste mi o tom někdo něco a!ť vím aspoň trošku co
to je a co to obnáší?? Předem děkuji za odpověď.

dr.hynek

9. 3. 2008
10:39

RE: homeopatická léčba
U atopického ekzému je potřeba nejprve potřeba zjistit příčinu. Velmi často to bývají potravinové
alergie a intolerance. Velmi dobré výsledky v této oblasti dosahuje EAV a potom cílená léčba
akupunkturou, nebo homeopatikami. Více na www.akupunktura-bh.cz

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Eva

5. 3. 2008
9:14

Co se ceny týče, tak v Praze jsem dala za 1. vyšetření 1500 a pak za každý další 500. Ale třeba ve
Vrchlabí už jsem platila jen 200, paní doktorka byla skvělá. Homeopatika pak stojí už jen 50 Kč. V
Praze jsou doktoři nejdražší. Určitě bych dala na doporučení, i když i já se už jednou spálila.
Hodně štěstí.

Reagovat

Pavla

28. 2. 2008
10:07

A ještě sem se chtěla zeptat v jakém cenovém rozmezí pohybuje??

Reagovat

Pavla

28. 2. 2008
10:03

Mě je 21 ekzém se mi oběvil před 3 lety, astmatem a alergii trpím od dětství, ale k moji smůle mi
zjistily alergii i na urcité potraviny...Takže mi to udělalo velokou radost...K homeopatovi sem se už
obědnala, tak za 14 dní mě to čeká...Snad mi to pomůže....Kortikoidy sou obravdu děs, ale je to zatím
jediný co mi pomůže, když se mi to moc rozjede.Snažím se to používat jen v krajním případě..

Reagovat

Dana

25. 2. 2008
13:49

Vlastní zkušenost nemám, ale je to určitě dlouhodobá záležitost v řádů měsíců až let.
Souhlasím s tím, že nejdůležitější je najít opravdu ODBORNÍKA. Jak ho ale poznat? Snad na
doporučení, ale už jsem se setkala i s tím, že jednomu to pomůže, ale druhému ani ň. Možná to ale
spousta lidí vzdá... včetně mě. Bohužel jak něco vyžaduje dlouhodobou pravidelnost, jsem v koncích.
Fakt nejsem trpělivej typ. Bohužel :-(

Reagovat

bbrita

22. 2. 2008
11:20

Jdu si za chvíli k homeopatovi pro léky, tak dám vědět, jak to zabralo. Mám ekzém od dětství (je mi
32) a teď mi ještě diagnostikovali astma. Kortikoidy jsou super, ale jen na chvíli. Homeopatie by snad
měla mít dlouhodobý efekt, a hlavně je bez vedlejších příznaků..

Reagovat

Eva

16. 2. 2008
16:16

Dobrý den, bojuji s ekzémem docela dlouho a homeopatie mi významně pomohla. Jde o to najít dobreho
homeopata, který to nedělá pro peníze, ale chce opravdu pomoci. Nyní to mám ve stavu, který mě nijak
neomezuje, a homeo užívám v případě zhoršení stavu. Určitě doporučuji vyzkoušet, ačkoliv ne
každému to zabere. Hodně štěstí.

Reagovat

Pavla

16. 2. 2008
15:26

Dobrý den Jano, tak teď ste mě až zaskočila s tím zhoršením, trpím ekzémem hlavně na
obličeji,...Tak to budu zase krasavice :-) Ale co se dá dělat, pokud se toho aspoň na nějakou dobu
zbavím budu jedině ráda. Děkuji za odpověď.

Reagovat

Lenka

14. 2. 2008
15:14

Dobrý den, homeopatika působí prostřednictvím informace. Ve vysokých ředěních, jaké se používají,
už většinou žádný materiál z původní suroviny nezůstane.Informace vzniká při výrobě
protřepávaním. Vím, že to zní podivně, ale vysvětlují to přirovnáním k magnetické pásce.
Složení má nahraná stejné, jak prázdná, ale obsahuje právě tu informaci.
Hodně štěstí
Lenka

Reagovat

jana

14. 2. 2008
14:56

Dobrý den. K homeopatii jsem byla celkem skeptická, ale když jsem pátrala, co by mohlo malému synovi
pomoct, slyšela jsem samou chválu. Alespoň pět lidí mi potvrdilo, že zabírá, lišily se jenom časem,
jak brzo: od dvou dnů do půl roku. Bohužel jsme udělali vyjímku z pravidla, malému to moc nepomohlo. Asi
jsem Vás zmátla, když do teď homeo chválím, ale pořád si myslím, že může zabírat, jenom ne
každému. Roli mohlo hrát i to, že malý měl jen šest měsíců a to se jeho vlastnosti, které jsou
důležité pro výběr léků těžko určujou. Hodně štěstí a jedno upozornění: ekzém se vždycky ze
začátku zhorší a to dost rapidně. Tato fáze proběhla i u nás, je to projev, jak se tělo čistí.
Nevzdávejte to, pak byste si to mohla vyčítat. Když to poleví, většinou to stojí za to.
Jana

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.