úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Homeopatické léky na alergii

Homeopatické léky na alergii

Anka

2. 5. 2005
22:20

Ahoj,
ráda bych upozornila na nový homeopatický lék speciálně na alergii. Je od firmy Boiron www.boiron.cz) a
jmenuje se Rhinallergy. Mně pomohl :-)

Zuzana

25. 9. 2008
15:46

RE: Homeopatické léky na alergii
chtěla bych se zeptat zda se mezi homeopatiky najde nějaký lék na atopii?

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Anka

20. 6. 2005
22:45

Ahoj,
nevím, jestli jsou taková homeopatika přímo na ekzém vůbec k dostání v lékárně, řekla bych, že spíš ne... Asi
by to chtělo navštívit homeopata, který by připravil něco přímo pro tebe.

Reagovat

Zuzka

6. 6. 2005
22:07

chtela jsem se zeptat jestli nekdo nemate zkusenost s homeopatickymi pripravky na ekzem. Jsem alergik a moje
kozni si nevi rady a mam uz 4 davku antibiotik, ktera mi nici zazivani.Predem moc diky za odpoved.

Reagovat

Anka

11. 5. 2005
7:35

P.S. Koukám, že ty odkazy nefungují, takže znovu: Boiron - Heel>www.boiron.cz
Heel
- www.heel-info.cz

Reagovat

Anka

11. 5. 2005
7:33

Ahoj Dano,
dřív jsem se sem nedostala a koukám, že Nora už zodpověděla tvůj dotaz :-). Jen ještě doplňuji, že mě stál 70
Kč, ale cena je samozřejmě závislá na lékárně.
No a pro úplnost - znám dvě homeopatické firmy, od kterých se dají sehnat výrobky volně v lékárně - a sice
Boiron (jak jsem už zmiňovala) a Heel - ten zase zmiňovala Nora www.heel-info.cz). Obě jsou dobré :-).
No a poslední věc, jak zmínila Nora - "utrácet tisíce za homeopata" - no, ono se to někdy fakt
vyplatí (homeopaté si účtují tak cca 500/hodinu), někdy prostě samoléčba nefunguje...

Reagovat

nora

10. 5. 2005
10:53

CAu, včera jsem se na ten lék koukala v lékárně.Je normálně volně prodejný, jako všechny jejich homeopatické
výrobky.Dávkování je v krabičce (základní)Myslím, že je zbytečné utrácet tisíce za homeopata.Já léčím skoro
vše homeopat.přípravky a dávkování buď dodržuji, nebo zvedám dle potíží.Myslím, že je tam psano, že se užívá
tableta každou hodinu až dvě, podle potíží a max 6 tablet denně.Do odeznění problémů.Jestli to pomáhá stejně
jako ostatní produkty, takto bude určitě úspěch.Já od nich mám řadu na rýmu, chřipku atd a super! A ještě je
jiná firma, vyrábějí "ANGIN HELL" a taky bomba! Užívám i 10 tablet ze začátku a po 2 dnech se začne
angína strácet, beru to jestě celých 7 až 10 dní.Pak je vše ok a bez léků plných chemie.

Reagovat

dana

10. 5. 2005
7:30

Anko, ty léky si můžu volně koupit? A jak je to s dávkováním? Je potřeba navštívit nějakýho homeopata, aby
určil dávkování?Budu ráda, když mi napíšeš něco víc. Díky

Reagovat

nora

3. 5. 2005
13:14

Ahoj, zrovna včera jsem o tom četla.Určitě jdu do toho, homeopatie je super.S těma přípravkama jsem v pohodě
léčila i angíny a v daleko rychlejším čase.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.