Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > atopický ekzem a spaní

atopický ekzem a spaní

Jana

17. 2. 2008
9:26

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, jak vyřešit noční škrábání u rok a půl starého dítěte?
Pokud ho nechám volně, jenom v rukavičkách nebo rukavicovém tričku, tak se pořád budí a pokud
nevzbudí i mne, tak se rozedře i tak. Dávám mu Zodac. Večer ho balím do tenké osušky, ale připadám
si jak matka, co týrá dítě, i když je to pro jeho dobro. Nemáte nějakou zkušenost s nějakým
"modelem" spacího oblečení, aby se nemohl škrábat, ale nebyl svázaný? Děkuji, Jana

12

24. 6. 2017
20:57

RE: atopický ekzem a spaní

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

12

24. 6. 2017

Reagovat

12

24. 6. 2017

Reagovat

Krista

17. 6. 2017
16:09

Ahojky,pokud to jeste nekdo bude cist,a bude chtit,muze mi napsat na email evamustang@centrum.cz,vymyslela jsem bylinkovou lecbu,ktera vas zbavi tohoto trapeni a i ruznych vyrazek,nemusi se nutne jednat o ekzem.Vse je z cisteho prostredi bez konzervantu.I tyto nafocene hruzy se mi podarilo vylecit.Bohuzel jak,z pochopitelnych duvodu nemohu zverejnit.

Reagovat

David K.

13. 4. 2016
9:07

Pro: KarelDobrý den,
už jsem si taktéž vytvořil myšlenku, která mi říká, že masti nikam nevedou a jen oddalují problém uvnitř v těle. Několikrát jsem použil přírodní detoxikaci a výsledky se projevily. Ovšem se časem opět vrátilo do stádia, kdy je ekzém velkým nepřítelem.
Chtěl bych Vás poprosit o jakékoliv informace ohledně vašeho příspěvku. Děkuji.
(kutnar.david@gmail.com)

Reagovat

Lenka

2. 10. 2008
16:37

Mám 2-letého chlapečka se stejným problémem.Zkusili jsme všechno možné,rukavičky strhával a
zašitými rukávy si rozdrápal obličej do krve.Kortikoidové masti jsou sajrajt(omlouvám se za ten
výraz).Pomohla nám mastička-listy konopí rozpuštěné v sádle.(neobsahuje THC) a pak jsme si nechali
udělat rodinnou konstelaci a vše se začalo obracet k lepšímu.Přeji i vám,abyste našli svoji cestu k
uzdravení.Ještě mohu doporučit návštěvu konstitučního homeopata.Mám dobrou zkušenost. Hezký den
všem.

Reagovat

Ondřej Šefler Dis.

28. 9. 2008
20:59

Dobrý den,jestli máte problém s atopickým ekzém, nabízím ve svém eshopu bio doplňek stravy InGel
Active, který je primárně navržen na kožní onemocnění a atopický ekzém. pokud chcete více
informací kontaktujte mě na email nebo tel číslo 721753863. S pozdravem Ondřej Šefler Dis., www.sunkins-eshop.cz

Reagovat

Katka

27. 9. 2008
21:23

co obleček na těchto stránkách?

Reagovat

sara

24. 9. 2008
9:39

známa mi doporučila nový prírodný krém Ovoderm,balzám na vyhojenie a ukludnenie bolestí.má široké
použitie na pokožku - ekzemy,lupenky.Moja známa ho úspešne ho použila na ekzem,ktorý sa jej
zahojil.Krem je hodne hutný a mastný a dobre sa vstrebáva.Mne veľmi pomohol pri spálení pokožky.Často
som si mazala bolestivé až krvavé miesta a čím viac to svrbelo -častejšie som postihnuté miesto
natierala.Do 2 dní sa mi všetky rany vyhojili.Neviem to posúdiť komu to ako rýchlo pomože,ale bol to
úžasný pocit,pretože ma strašili rakovinou pokožky atd.Tento krém je čisto prírodný z vajíčkových
žĺtkov a včelieho vosku a ešte iných dobrých byliniek.Velmi si ho chvália alergici.skúste.

Reagovat

Petruša

8. 8. 2008
21:47

Náš synek má také atopický ekzém, taky nespal, takže jediné spací oblečení, je overálek a když to
měl hodně v obličeji, tak zašít rukávky :-( Prošla jsem celý internet, vyzkoušela všecko. I čaj
rooibos, který doteď syn pije a je výborný, můžou ho děti, neobsahuje tein, dokonce má vysoký obsah
minerálů a fluoru pro zdravé zuby :-) Od Dr. jsme dostali kortikoidy i vitaminové masti, zkoušela jsem
úplně všechny mastičky, které kde komu pomohly, olejové a jiné koupele. I konopnou mast, ale vždy to
ustoupilo a do dvou týdnů znovu. Teď díky jedné paní, která měla stejný problém používáme mast od
jedné české firmy a i když se to od prvního podání zhoršovalo, za 10 dní měl pár teček. Nedám na
tu mastičku dopustit, dokonce jsem začala používat i jejich prací program, ale to jen okrajově,
nejvíc, myslím, pomáhá ta mast. Jestli se tu ale nesmí dávat reklamy, napište mi mejlík, já Vám dám
informaci. Nejsem dealer této firmy, jen jsem moc spokojená s tou mastí a moc ráda bych pomohla dál. Ta
mastička stojí asi 250 Kč a je to v balení 200 gr. a když nezabere, můžete ji mazat na ruce :-)

Reagovat

Jirka

24. 7. 2008
10:06

Mám velice dobré zkušenosti v léčení různých alergií, ekzémů (atopický), respiračních chorob ,
astmatu a řady dalších - vše bez chemie a výhradně přírodní cestou. Máte-li zájem, můj e-mail
znáte.

Reagovat

jana ševčíková

20. 6. 2008
15:33

i já mám od narození atop.ekzém,časem se mi přidávaly alergie až astma,ruce jsem měla do živeho
masa,dnes je mi 40 a jsem celkem v pohodě (vím že mi maminka zašívala košilky)byla jsem u moře,koupala
se v odvaru z kopriv-což si myslím pomohlo nejvice a par let jsem chodila na injekce dnes nemam otekle
oči,nechodím,,s plenou,,a ekzem se mi udělá jen zřídka na maličku přeji všem moc štěstí při
léčbě

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.