úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Roztoči

Roztoči

Marta

23. 2. 2008
16:18

Syn má alergiii na roztoče,plísně ,břízu,žito.Paní doktorka na alergii nám poradila ať mu v
dětském pokoji odstraníme koberec a záclony.Teď jsem se dočetla ,že se v koberci drží roztočů
minimum,tak nevím co si mám o tom myslet.Jinak jsme mu pořídili komplet nové lůžkoviny a problémy
docela ustaly,taky to bude tím,že dlouhodobě bere Aerius.Co si myslíte o těch kobercích??

Homolova21

14. 3. 2018
16:23

RE: Roztoči
No, já osobně nakoupila i protialergickou matraci u nás v Budějovicích tady http://www.postelematrace.cz/ a mám oblíbený obchod kde nakupuju záclony a podobně, tak jsem tam koupila taky protialergickou peřinu atd. tady www.dante.cz

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

jolana

25. 4. 2008
13:58

Omlouvám se,já jsem chtěla položit otázku a nechtěně jsem se dostala na odpovědi na příspěvek.

Reagovat

jolana

25. 4. 2008
13:48

dobrý den, zajímalo by mě, když si pořídím povlaky na peřiny, jestli musím ještě povlíkat na to
povlečení,a jaký je rozdíl mezi protiroztočovým krytem na matraci a nově koupenou matrací již s
krytem. prý existuje přípravek proti roztočům do praní, nevíte jak se jmenuje?Za odpověď děkuji

Reagovat

Jana

12. 4. 2008
23:51

Lékařka alergoložka, která před 10 lety říkala, koberce, závěsy určitě odstranit. Teď tvrdí, že
to nešní nutné. Já sama jsem koberce dala pryč, nevím jestli bych to udělala znovu.

Reagovat

Jiří

12. 4. 2008
11:57

Dobrý den, mám vlastní, v praxi ověřené zkušenosti s likvidací roztočů a prachu. V případě zájmu
mě můžete kontaktovat na [email protected] Rád se s Vámi o svoje zkušenosti podělím.

Reagovat

Dana

7. 4. 2008
9:55

Souhlasím s tím, že šetřit se u takovéhoto produktu nevyplatí.
Je to záležitost na docela dost let, takže ta investice se vrátí.
Já osobně jsem alergická na "zázračné preparáty a přístroje" za pusu. Něco jinýho je
oblečení, to se klidně dá koupit u Větnamců, ale pokud se jedná o zdraví, určitě bych
neexperimetovala.
My jsme taky koupili Protecsom a jsme moc spokojení. Toť názor zákazníka.

Reagovat

Hanka

7. 4. 2008
8:28

Ahoj Marto,
vytírání každý den taky znám :(
Povlaky jsem kupovala na těchto stránkách. Ceny jsou srovnatelné, ale jenom tady jsem našla povlaky ze
100% bavlny (když už, tak už kvalitu :) a aby byly pohodlné). Jsou super a ještě příjemné na dotyk.

Reagovat

Marta

4. 4. 2008
18:59

Děkuji všem za rady,koberce jsme odstranili,teď pořád jen vytírám.Člověk by nevěřil,kolik koberce
zachytnou prachu.Uvažujeme o koupi povlaků na lůžkoviny,nevíte kde je mají nejlevnější?

Reagovat

jeerka

1. 4. 2008
12:43

Dobrý den,
Roztoči jsou prevíti,já měl nejprve alergii jen pylovou,takže problém jenom červen-červenec,ale teď
se mi
aler. rozšířila na roztoče a to je něco , koberce jsou samozřejmě špatné...tento rok jsem se rozhodl
pro imunoterapii je to asi na 4 roky tak uvidíme , je to asi nejlepší zatím dostupná léčba. Vakcína se
vyrobí přesně pro Vás podle krve.

Reagovat

Hanka

26. 2. 2008
10:15

Dobrý den,
my jsme odstranili koberce, závěsy, vytíráme navlhčeným hadrem, ale potíže stále.... Zkusili jsme ty
povlaky proti roztočům ze 100% bavlny, jak se do nich povlíknout lůžkoviny a matrace a super. Píší,
že ke zlepšení stavu dochází ihned a je to pravda. Kombinujeme ještě s Fabricleansem, to je nějaká
novinka v ČR, přípravek na roztoče právě v čalounění, kobercích atd.

Reagovat

Marcela

25. 2. 2008
8:08

Dobrý den, alergii na rozotoče mám také. Koberce ani záclony jsme sice neodstranili, ale nemohu koberce
vysávat a moje obtíže se rapidně zhorší, když se odstraňuje starý koberec a dává se nový. V
budoucnu plánuji koberce odstranit. Záclony bych neodstraňovala - pokud je budete pravidelně prát,
nemyslím si, že by představovaly nějaké nebezpečí

Reagovat

květa kučerova

23. 2. 2008
16:26

ahoj,ja sem rozhodně pro odstraněni kobercu.je lepši když mužete podlahu každy den setřit.my jsme
odstranily ještě čalouněny nabytek,veškere plyšaky,zavěsy.ted chci ještě pořidit specialni
povlečeni na peřinu a polštař a protirostočovy kryt na matraci.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.