úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Protopic

Protopic

Tanja

4. 3. 2008
9:33

Ráda bych znala zkušenosti lidí s atopickým ekzémem, kteří používají místo kortikoidů Protopic
nebo Elidel. Mám ekzém po celém obličeji a krku a nanesení tohoto krému mě velice pálí a stav
pokožky mnohonásobně rozdráždí a zhorší! Dlouhou dobu jsem používala na obličej kortikoidy, což
není vůbec dobré a v současné době už mi ani nezabírají a pokožku také podráždí, ale ne tak
strašně jako Protopic. Nemáte někdo tip na nějaký dobrý lék? Pokud vůbec existuje:-) Děkuji moc za
zkušenosti.

Larisie

14. 5. 2018
16:32

RE: Protopic
Pro: simisonUrčitě nic nepokazíš, když se obrátíš na léčitele, kteří si neberou žádné peníze. Mně zadarmo naordinovala dietu na atopický ekzém léčitelka Jana Roth a ta její dieta prostě geniálně funguje. A tato paní si nevzala si mě ani korunu, ona se drží zásady, že svůj léčitelský dar má od Boha a nebude ho nikdy využívat k zisku. Je víc takových léčitelů, kteří pracují zadarmo a proto si myslím, že za zkoušku alternativní medicína stojí, když to nic nestojí. Každý pokus a každá naděje za to stojí. Vždyť i mně se sázka na přírodní medicínu vyplatila.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Berda

14. 3. 2018
12:01

Berda

Pro: Berda http://derm.salius.cz/lekar/barbora-marsikova/

Reagovat

Berda

14. 3. 2018
12:01

Berda

Ahoj měla jsem stejný problém moje dermatoložka byla neschopná, jestli jsi z prahy můžu doporučit paní Maršíkovou je mladá a šikovná a jako jedna z mála tady v okolí ještě přijmá posílám taky webowky na ní www.derm.salius.cz/lekar/barbora-marsikova/ doufám že ti to pomůže

Reagovat

mysalifree

14. 11. 2016
19:29

Pro: simison===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Ferda

25. 4. 2016
6:32

Milá Tanjo, veškeré projevy na pokožce jsou jen výrazem nemocných jater, která přímo "brečí" po tom, aby byla pročištěna. Je jaro a je třeba nutně detoxikovat celý organismus. Bylinky na to ti rád poradím. Po správném detoxu vesměs veškeré tyto kožní problémy rychle odezní. Pokud můžeš - zavolej mi na 777355497 a poradím ti, co s tím.

Reagovat

simison

24. 4. 2016
16:13

Pro: FerdaZdravim vespolek,
nemůžeš u toho kamaráda zjistit toho dobrého léčitele? Taky už začínám uvažovat o alternativní léčbě, ale nechci nikomu skočit na špek.
Díky za případné info.

Reagovat

Ferda

9. 6. 2015
18:23

Pro: KaruškaMám spíše problémy s astmatem, ale můj dobrý kamarád měl podobná trápení jako ty. Povedlo se mu dostat se na hodně dobrého léčitele, ten mu poradil jaké byliny používat a bylo po problému. Chce to ale opravdu poctivý přístup k sobě samému a léčbu "dotáhnout" do konce.

Reagovat

Karuška

17. 3. 2015
12:49

Dobrý den, už od mala trpím atop.ekz.a tak od 15 let trpím i vyrážkama na obličeji po letech léčení mastičkama i kortikoidama, antibiotikama apod. jsem vyzkoušela jít přírodní cestou. Bylo mi zjištěno, že moje tělo je zanešené od všech medikamentů a že mám plíseň ve střevech. Střevo a kůže mají hodně společného je jakoby jeden orgán když je ve střevě nějaký problém odrazí se to na kůži. Již třetím týdem užívám přírodní vápník, shii-take a večer používám lnění olej a pochopitelně mám nasazenou dietu:žádné mléčné výrobky a mouku.Kůže byla chvílema lepší pak se zase horší je to ve vlnách,ale na to jsem byla upozorněna každopádně po tak krátké době vidím zlepšení a musím upozornit, že po vysazení všech léků jsem opuchla tak, že jsem pomale neviděla, kůže na obličeji mi zvrásněla a zarudla. Napíšu vám za měsíc a uvidíme jak na tom budu a doufám, že k práškům a mastičkám se nebudu muset už nikdy vrátit.

Reagovat

Muška

12. 2. 2015
21:03

Pro: LENKA G.Dobry den. Mam na vas jeden dotaz. Jak pokrocila lecba po trech letech na te klinice? Zabralo? Bylo to hodne o odepirani? Taky uvazuji o necem takovem. Děkuji za reakci :-)

Reagovat

Bohdík

6. 7. 2014
0:01

===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Andy

28. 1. 2013
20:46

Ahoj všem, přidávám se k těm, kteří mají dobré zkušenosti s ječmenem a chlorelou. Jen pozor na to co kupujete. Já mám od firmy Green Ways, obsahují přes dvacet enzymů,tudíž je rychlejší účinnost v léčbě. V lékárnách se běžně prodávají jen s 5 enzymy a to jsou vyhozené peníze. Přeji všem hodně úspěchů :)

Reagovat

Lubomir

18. 12. 2012
14:18

Pro: mišulePro mišule: je jedno kde ječmen a chlorellu koupíš, na internetu máš plno eshopů tak si vyber podle ceny.
Ahoj všem, po dalším roce napíšu už poslední sumář. Stále bez ekzému, vyzkoušel jsem jako změnu i aloe vera gel, po měsíci mi i začal chutnat, ale z ječmene a chlorelly se mi zdálo, že mám i víc energie a hlavně je cenově jinde (výhodnější). Jak jsem tu psal, s pitím ječmene a chlorelly jsem začal i víc sportovat, s váhou jsem šel ze 75kg na 90kg a konečně přibral a o ekzému už druhým rokem nevím. Preventivně se mažu krémem aderma exomega krém, ale to jsem tu taky psal (přírodní výtažky ovsa).

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.