úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Protopic

Protopic

Tanja

4. 3. 2008
9:33

Ráda bych znala zkušenosti lidí s atopickým ekzémem, kteří používají místo kortikoidů Protopic
nebo Elidel. Mám ekzém po celém obličeji a krku a nanesení tohoto krému mě velice pálí a stav
pokožky mnohonásobně rozdráždí a zhorší! Dlouhou dobu jsem používala na obličej kortikoidy, což
není vůbec dobré a v současné době už mi ani nezabírají a pokožku také podráždí, ale ne tak
strašně jako Protopic. Nemáte někdo tip na nějaký dobrý lék? Pokud vůbec existuje:-) Děkuji moc za
zkušenosti.

Nikolana

15. 6. 2018
15:00

RE: Protopic
Mně tedy Protopic moc nepomohl.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Larisie

3. 6. 2018
8:45

Pro: AlenaAleno, žádné mastičky nepomohou, je nutná především dieta s vyloučením alergenů.

Reagovat

Larisie

14. 5. 2018
16:32

Pro: simisonUrčitě nic nepokazíš, když se obrátíš na léčitele, kteří si neberou žádné peníze. Mně zadarmo naordinovala dietu na atopický ekzém léčitelka Jana Roth a ta její dieta prostě geniálně funguje. A tato paní si nevzala si mě ani korunu, ona se drží zásady, že svůj léčitelský dar má od Boha a nebude ho nikdy využívat k zisku. Je víc takových léčitelů, kteří pracují zadarmo a proto si myslím, že za zkoušku alternativní medicína stojí, když to nic nestojí. Každý pokus a každá naděje za to stojí. Vždyť i mně se sázka na přírodní medicínu vyplatila.

Reagovat

Berda

14. 3. 2018
12:01

Berda

Pro: Berda http://derm.salius.cz/lekar/barbora-marsikova/

Reagovat

Berda

14. 3. 2018
12:01

Berda

Ahoj měla jsem stejný problém moje dermatoložka byla neschopná, jestli jsi z prahy můžu doporučit paní Maršíkovou je mladá a šikovná a jako jedna z mála tady v okolí ještě přijmá posílám taky webowky na ní www.derm.salius.cz/lekar/barbora-marsikova/ doufám že ti to pomůže

Reagovat

mysalifree

14. 11. 2016
19:29

Pro: simison===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Ferda

25. 4. 2016
6:32

Milá Tanjo, veškeré projevy na pokožce jsou jen výrazem nemocných jater, která přímo "brečí" po tom, aby byla pročištěna. Je jaro a je třeba nutně detoxikovat celý organismus. Bylinky na to ti rád poradím. Po správném detoxu vesměs veškeré tyto kožní problémy rychle odezní. Pokud můžeš - zavolej mi na 777355497 a poradím ti, co s tím.

Reagovat

simison

24. 4. 2016
16:13

Pro: FerdaZdravim vespolek,
nemůžeš u toho kamaráda zjistit toho dobrého léčitele? Taky už začínám uvažovat o alternativní léčbě, ale nechci nikomu skočit na špek.
Díky za případné info.

Reagovat

Ferda

9. 6. 2015
18:23

Pro: KaruškaMám spíše problémy s astmatem, ale můj dobrý kamarád měl podobná trápení jako ty. Povedlo se mu dostat se na hodně dobrého léčitele, ten mu poradil jaké byliny používat a bylo po problému. Chce to ale opravdu poctivý přístup k sobě samému a léčbu "dotáhnout" do konce.

Reagovat

Karuška

17. 3. 2015
12:49

Dobrý den, už od mala trpím atop.ekz.a tak od 15 let trpím i vyrážkama na obličeji po letech léčení mastičkama i kortikoidama, antibiotikama apod. jsem vyzkoušela jít přírodní cestou. Bylo mi zjištěno, že moje tělo je zanešené od všech medikamentů a že mám plíseň ve střevech. Střevo a kůže mají hodně společného je jakoby jeden orgán když je ve střevě nějaký problém odrazí se to na kůži. Již třetím týdem užívám přírodní vápník, shii-take a večer používám lnění olej a pochopitelně mám nasazenou dietu:žádné mléčné výrobky a mouku.Kůže byla chvílema lepší pak se zase horší je to ve vlnách,ale na to jsem byla upozorněna každopádně po tak krátké době vidím zlepšení a musím upozornit, že po vysazení všech léků jsem opuchla tak, že jsem pomale neviděla, kůže na obličeji mi zvrásněla a zarudla. Napíšu vám za měsíc a uvidíme jak na tom budu a doufám, že k práškům a mastičkám se nebudu muset už nikdy vrátit.

Reagovat

Muška

12. 2. 2015
21:03

Pro: LENKA G.Dobry den. Mam na vas jeden dotaz. Jak pokrocila lecba po trech letech na te klinice? Zabralo? Bylo to hodne o odepirani? Taky uvazuji o necem takovem. Děkuji za reakci :-)

Reagovat

Bohdík

6. 7. 2014
0:01

===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.