úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Praní - Lovela

Praní - Lovela

Jarka

4. 3. 2008
13:31

V counry life, kde jsem kupovala Ecover, nám pro miminka doporučili Lovelu. Jaké překvapení doma, když
jsme zjistili že Lovela je PARÉMOVANÁ!! - a to dost silně.
A to lovelu doporučuje Sdružení dětem zdarví!! - na ně e-mail nemůžu najít.
Navíc na lovele není napsáno, že není testována na zvířatech, takže asi je. I když pocyhbuju, že by
zvířátka ten parfém přežila.

Monika

11. 12. 2011
19:40

RE: Praní - Lovela
Zdravím všechny,
nechápu jak můžou takové svinstvo jako Lovela doporučit pro malé děti, měli byste se stydět, že prodáváte takové produkty. Mám 7měsíčního synka který trpěl na silné ekzémy . Strašně dlouho nám trvalo než sme přišli na to, že to má z Lovely. Olezl nám tak, že při pohledu na jeho olezlé tělíčko nám bylo s manželem do breku. Strávila jsem hodiny do noci nad internetem a pátrala v různých diskuzích a poradnách o alergiích protože naše doktorka pořád tvrdila že z Lovely to v žádném případě nemá a předepisovala nám nesmyslné masti a oleje do koupele po kterých se to spíš zhoršovalo a červenalo. Až po přečtení jedné diskuze jsem na doporučení koupila mýdlové ořechy a vyprala všechno oblečení a ložní prádlo pouze v nich. Musím říct, že po třetím dnu nošení prádla vypraveného v mýdlovém ořechu se synovi jeho tělíčko plné puchýřů a boláčků začalo zlepšovat. Bude to skoro měsíc, co jsem přestala prát v Lovele a musím říct, že po ekzému už není ani památky. Nechápu, jak můžou prodávat takové prací prášky a doporučovat je pro malé miminka, kdybych měla hodně peněz tak bych je normálně zažalovala, protože to co dělají je pouze komerční podvod!!!
Přála bych jim zažít ten pocit bezmocnosti na jejich dětech, kdy se díváte na do krve rozškrábané a olezlé tělo vašeho dítěte a nevědět co dělat.
Že vám není hamba!!

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

lucka

25. 2. 2010
10:21

ja mam ze sve skusenosti zacinali jsme taky prat lovelou je dobra ale bez avivaz jinak maji deti sklon k
reakcim doktorka nam poradila prat v tekutejch praskach a jsme bez vyrazek.

Reagovat

lucka

25. 2. 2010
10:21

ja mam ze sve skusenosti zacinali jsme taky prat lovelou je dobra ale bez avivaz jinak maji deti sklon k
reakcim doktorka nam poradila prat v tekutejch praskach a jsme bez vyrazek.

Reagovat

Slavěna

17. 2. 2010
0:14

Také jde prát bez chemických prostředků. Nejprve jsem objevila prací oříšky (z mýdlovníku
indického), nedávno pak prací polštářek.

Reagovat

lada

16. 2. 2010
11:50

Souhlasím s názorem, že Lovela je parfémovaná, ale mým atopickým dětem také nevadí, mohu ji jen
doporučit. Četla jsem také test, kde vyšlo, že ekologické prací (mycí) porostředky ve finále moc
ekologické nejsou (prodejní cena, výrobní náklady, vliv na životní prostředí), většina pracích
prášků teď prodávaných již zatěžují životní prostředí velmi málo.

Reagovat

apostol

18. 9. 2009
17:16

Lovela je nejen parfémovaná, ale také obsahuje stejné škodlivé příměsi, jako kterýkoli jiný prací
prostředek!! ALe prolhaný výrobce je prakticky nepostižitelný a vydělává na ničení zdraví dětí.
Používejte Leontinu (na praní i koupání) nebo Permon (ušetříte spoustu vody, energie, časi u peněz a
nejlíp prospějete zdraví.

Reagovat

vero

9. 3. 2008
23:37

Dobrý den, prosím vysvětlete mi proč nepoužíváte pro miminko Ecover? Já používala Frosch (taky
eko)... Děkuji

Reagovat

Kateřina

6. 3. 2008
13:56

Je pravda, že je Lovela parfémovaná, ale nikterak silné mi to nepřipadá. Navíc mám tři malé děti se
sklony ke kožním reakcím a Lovela jim nic nedělá.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.