astma

honza

6. 3. 2008
19:09

dobry den mam astma od 10 let prechodil jsem 2 zapal plic a trpim od mala alergiemi na pily rostoce plisne
prach a na meake ovoce uz 10 let se nalecim je mi 38 mam jenom ecosal ten mi napise vzdy obvodni lekarka kdyz
se dusim na doktora neman cas a bojim se ze mi vynada co jsem to zavola astma jsem mel vzdy tezke a zachvaty
me doprovazeji takrka furt co mam delat dekuji za odpoved

Lucie

15. 3. 2008
12:57

RE: astma
Honzo,mohu doporučit bylinnou kůru.Mám s ní nejlepší zkušenosti, a nejen já, pomohla od od alergií i
od astmatu. Chce to právě pročistit tělo zevnitř!Nechci to rozepisovat, abych tu nedělala reklamu.Pokud
máte zájem, napište mi na meil.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

|Floriana

7. 3. 2008
17:43

Mám od svých 5 let alegii na pyly a postupně se mi přidalo i astma. S alergií bojuju zatím pořád s
pomocí léků, ale astma jsem se zbavila takto: každé ráno od listopadu do půlky března piju Actimel,
denně sním 2 jablka,nebo misku kys. zelí. V listopadu využívám 1 bal.GS Imunostimu a za 3 týdny druhé.
Každý den za každého počasí jdu ostrou chůzí 1-2 km a z hluboka dýchám. Astma je pryč a nevím co
je chřipka, rýma, nachlazení. K doktorovi běž - neléčená alergie=astma.

Reagovat

Hana

6. 3. 2008
20:49

Jsem od dětství silný astmatik a alergik. V poslední době se alergie a astma každý rok stupňovala.
Ventolin, Symbicort apod. byly mými denními "kamarády". Alergie a astma jsou projevy poruchy
funkce imunitního systému. Je proto vhodné používat vše, co tento systém posiluje. InPure
vyčištěním organismu snižuje nároky, InGel Active a InClever posilují pomocí probiotik, Active navíc
obsahuje protizánětlivou složku. Po té, co jsem začala používat kombinaci InPure, InGel Active a
InClever se nejprve problémy s alergií subjektivně na cca 14 dní zhoršily, ale pak se to jenom
zlepšovalo.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.