úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: PRACÍ PRÁŚEK EURONA

PRACÍ PRÁŚEK EURONA

Katka

6. 3. 2008
19:59

Dobrý večer, nemáte někdo zkušenosti s pracím práškem zn. EURONA? Děkuji

Romík

3. 5. 2011
9:03

RE: PRACÍ PRÁŚEK EURONA
Dobrý den prášek eurona kupuji pořád a mám tyhle výrobky moc ráda hezky voní a hlavně můůj syn jee alergický a po tomhle prášku vůbec né opravdu můžu doporučit hezký den

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Tereza

4. 4. 2008
22:26

Zdravím Katku, objednala jsem si prášek Eurona určený pro praní dětského prádla. Má nižší
dávkování(neobsahují plnidla) a je bez parfemace. Myslim, že je v pohodě, pere dobře;)

Reagovat

Lucie

17. 3. 2008
9:53

Katko, s Euronou nemám osobní zkušenosti, ale výrobky jsou také podobné nejen Amway, ale i též
Missivě. Ta má trochu jiný přehled prášků než Eurona či Amway,ale není to zahraniční, ale česká
firma. A možná i levnější než u Amway či Eurony, ale to si můžete sama porovnat a pak se rozhodnout,
pro jaký výrobek se rozhodnete. Také se dají kupovat za VO cenu. Napište meil, pokud by jste chtěla se
dozvědět více a ráda Vám poradím.

Reagovat

Eva

17. 3. 2008
3:10

Katko, zaujalo mě, že se Vám zatím nikdo neozval se zkušeností s pracím práškem EURONA. Osobní
zkušenost také nemám, ale ze zvědavosti jsem si našla web této firmy. Zjistila jsem, že jejich
výrobkové řady nápadně připomínají výrobky Amway, tedy staré a světově zavedené americké firmy.
Výrobky Am používám řadu let a mohu je jen doporučit. Cenově jsou přibližně stejně drahé jako ty
od Eurony, navíc jsou kryty 3měsíční líbivostní garancí a můžete je nakupovat snadno i za
velkoobchodní cenu. Napište na mail, vše vám vysvětlím.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.