úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: alergie na cibuli a cesnek

alergie na cibuli a cesnek

Dáša

8. 3. 2008
21:07

Dobry den,prosím o radu- u mého syna se objevil atopický ekzém.Zjistili jsem ,že nesmí mimo jiné jíst
cibuli a česnek.Syn miluje špenát,máte někdo zkušenost jak upravit špenát bez použítí těchto
surovin?Děkuju

slupka

9. 11. 2017
17:51

RE: alergie na cibuli a cesnek
Pro: Muškátový oříšek pro dítě? To není zrovna rozumná volba. V malých dávkách sice neškodí, ale má utlumující účinky a při pravidelném používání halucinogenní. Přečtěte si o něm něco na internetu. Co dát místo cibule na olej malou lžičku sojové omáčky. Sojové omáčky jsou fermentované, tzn. zdravě zpracované.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Rudolf Kuruc

30. 8. 2011
17:18

ja mam problem po zjedeni surovej cibule mam cely den bolest hlavy

Reagovat

Šárka

12. 4. 2010
21:57

U mě je to s červenou cibulí ještě horší než s normální a to z toho mám jen silné bolesti v traktu
a průjem jako blázen. Jako malá jsem jedla kvanta cibulovin - teď nemůžu snést ani cibuli, ani pórek,
pažitku. Česnek mi zatím problémy nedělá, zato jablka všeho druhu a jakkoli upravená.
Teď jsem četla že alergie na jablka je často propojená s alergií na pyl břízy.

Reagovat

Šárka

31. 7. 2009
0:08

Manžel má taky alergii na česnek a cibuli. Dokonce i pórek.
Zbytečně to nezkouším, zvykl už si i na guláš bez cibule. Proč zbytečně vyvolávat alergické reakce

Reagovat

15. 5. 2009
13:17

Místo klasické žluté cibule, doporučuji vyzkoušet červenou nebo bílou, na ně už nemusí být
alergický. Česnek ve špenátu vynechat a nahradit muškátovým oříškem, je pak jemnější.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.