úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Hyposenzibilace

Hyposenzibilace

Michal P

12. 3. 2008
19:58

Máte někdo zkušenosti s léčbou alergie pomocí alergenových injekcí? Rád bych věděl, co to
obnáší. Alergií většinou trpíme jenom pár měsíců v roce, ale při téhle léčbě to asi bude
celoroční záležitost :(

Marcel

1. 6. 2008
10:10

RE: Hyposenzibilace
Dobrý den,
alergií také trpím, už několik let, také se snažím momentálně zjistit co nejvíc informací o
léčbě, výsledcích, byl bych rád, kdyby se někdo ozval na email a mohl mi zkušenosti z léčby předat.
Mám na mysli od ceny, na co je alergický, atd. Děkuji. S pozdravem Marcel Adámek.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Hanka

30. 3. 2008
19:00

Mám za sebou léčbu pomocí vakcín, ideální prý je dochodit 5 let a ty mám za sebou. Udržovací dávka
j eopravdu jednou za měsíc, dojít na alergo a injekci dostat do ramene.Ale mohu vám říct, že jsem
skutečně zcela bez obtíží,takže těch 5 let docházení se vyplatilo!Dříve jsem měla obtíže stále,
brala jsem Flonidan, kortikoidy, stále jsem měla dušnosti a rýmu a teď jsem zcela fit! Říká se, že je
to jedna z nejúčinějších léčeb,tak jděte do toho.

Reagovat

Misa

29. 3. 2008
23:12

Lecba je opravdu dlouhodobá.Začala jsem se léčit teprve letos,ale bylo mi řečeno,že léčba trvá 3-4
roky.Zpočátku se jezdí každý týden na injekci(do remene).Po určité době přichází udržovací
léčba-jezdí se prý jednou za měsíc.V den aplikace injekce by se nemělo sportovat,já pak bývám
docela unavená.M

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.