egzém

Ivana Červinková

26. 3. 2008
14:48

Dobrý den, mám pětiměs.miminko a v prvním měsící sem spozorovala že má problém s kůží na
obličejí.Kožní mi dali všelijaké masti např.pontin,cutilan,derma top,loccoid,lipobase pak antibiotickou
mast žlutou ta byla bez názvu a ještě jednu, kterou jsem mu měla dávat večer také bez názvu, myslím
že to byla mast se zinkem jo a ještě má imazol na mokvající místa.Moc prosím o radu, nic z toho mu
nezabírá, pouze loccoid ale za dva dny to má zpátky.A po tom imazolu mi přijde, že mu to mokvá ještě
víc.Ale ten má teď necelý týden.Zkoušela jsem i bylinky např.zlatobýlovou nať, kontryhel.nať a nať
z černého bezu v tom jsem ho koupala asi 5 min.Navíc se mu to rozlezlo na dýchací cesta, za hlavičkou na
krku a pak to má ještě na loktech,ramínkách a zápěstí.Ale na těchto tří posledních místech to
nemá zarudlý,bez pupínku a bez mokvajících míst.Děkuji moc za radu.

martin

19. 5. 2009
19:09

RE: egzém
dobry den mam dotAZ mel jsem jako malej ekzem a doktorka mi rekla ze uz ho nemam od 19 je mi 22 pouzivam
masticku fluciral dermazulen atd je to modra masticka ktera opravdu pomaha le ma to hacek i kdyz se neskrabu
nic me nesvedi tak sama se mi ukazuje vyraska na rukou stehna i nekdy krk vadi mi to a chci se toho zbavit je
mozny ze je to alergie diky

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Martina

25. 12. 2008
13:02

Dobrý den chtela jsem se zeptat moje 5 letá dcera ma egzém mezi nohama má tam takový puchýřek na hoře
je zezačatku bíléj a pak to zrudne a udela se tam stroupek byli jsme stim u lekare a ten nam řekl ze to
zmizi ani nic nam ma to nedal dite mi stale breči a už 4 dny nemuze spat říka že to strašně štípe tak
si nevim rady skousela jsem jí dat na to mastičku pro male deti ta co se dava na na egzem a zacala brecet
strasne ze to štipe byla bych rada za kazdou radu Děkuji.

Reagovat

Martina

25. 12. 2008
12:27

Dobrý den chtela jsem se zeptat moje 5 letá dcera ma egzém mezi nohama má tam takový puchýřek na hoře
je zezačatku bíléj a pak to zrudne a udela se tam stroupek byli jsme stim u lekare a ten nam řekl ze to
zmizi ani nic nam ma to nedal dite mi stale breči a už 4 dny nemuze spat říka že to strašně štípe tak
si nevim rady skousela jsem jí dat na to mastičku pro male deti ta co se dava na na egzem a zacala brecet

Reagovat

Martina chocholata

25. 12. 2008
12:22

Reagovat

Jana

7. 4. 2008
9:22

Dobrý den, moje dcera měla ekzém od 6 týdnů věku, nevím jestli kojíte, ale pokud ano, tak zkuste
vysadit vy sama mléčné výrobky´, někdy to zabírá úplně zázračně, ale chce to vydržet tak 3
týdny, aby jste poznala výsledek, většinou se jenom mastmi tyto problémy nedají řešit. Mějte se hezky
a hodn úspěchů.

Reagovat

Jitka

6. 4. 2008
17:03

Ahoj,atopický ekzém je strašák všech maminek, které mají malé děti.Masti s kortikoidy pomáhají jen
na chvíli a nejsou moc vhodné pro organismus.Já se zajímám o ekovýrobky,které také pomáhají
atopický ekzém zredukovat na minimum.Jsou vhodné i pro miminka.Je to národní program a výrobky mají
ekoznačku,kterou schvaluje ministerstvo životního prostředí. Jejich cena je pro všechny
přijatelná.Tyto výrobky už pomohly mnoha rodinám které trápil atopický ekzém.

Reagovat

Radka

31. 3. 2008
21:49

Dobrý den,
můj roční syn měl hrozný ekzém od dvou měsíců, po celém těle, kortikoidy zabraly na pár dní,
léto bylo hrozné. Pak jsem zkusila Nestor kosmetiku, jsou to case a tri masi denne, pouzivala jsem to pul
roku a je čistý. V podstatě se mu to zlepšilo za tři dny, pak už to měl jen místy. Je to černošský
doktor, jmenuje se Gaston, tel. č. 603 753 341. Vím o dalších 5 miminkách, kterým pomohl, ordinuje
každou poslední sobotu v měsíci v Horních Počernicích, čekárna je plná. Hodně štěstí.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.