úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Svědivé bradavky

Svědivé bradavky

Simona

27. 3. 2008
9:25

Dobrý den.Prosím o radu.Před otěhotněním jsem asi rok měla problém,že mě úmorně svědily
bradavky.Tvořila se mi na nich suchá kůže a kolikrát jsem si je málem rozškrábala až do krve.Myslela
jsem si,že je to nevhodným prádlem,tak nyní používám jen bavlnu a je to bez úspěchu.Když jsem
kojila,tak to zmizelo.Nyní měsíc nekojím a vrací se to.Ještě podotknu,že mám na rukách
atop.ekzém.Poraďte mi prosím čím to mazat a co to je.Děkuji a přeji krásný den.

Gulka

21. 1. 2012
8:36

RE: Svědivé bradavky
Moja dcérka má tiež atop.ekz.a od 1,5roka má ekzém aj na bradavkách spustilo sa to po návšteve kúpaliska a odvtedy sa to ťahá, má 4 roky. Buď sú bradavky červené, zdúrené, mokvavé alebo stiahnuté šupinkové a vysušené. Na mokvavé sa mi veľmi osvedčil GENCIÁNOVÝ ROZTOK- (fialová vodička)a na vysušenie len premasťovať najčastejšie používame Lipobase. Momentálne je to fajn, ale stále obmedzenia potraviny, kúpaliská skoro žiadne len termálne (Piešťanská voda je super.) Veľa trpezlivosti.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

15. 3. 2011
17:16

Jana Pospisilova

16. 7. 2009
14:14

Dobrý den, mě se na ekzémy a alergii nejvíce osvědčily kapky z bylinek. Užívají se jako doplněk
stravy a posiljí imunitu a vrací organismus do rovnováhy. Dávám je i svému 4měsíčnímu synovi a
ještě nebyl nemocný a nemá žádné problémy. Pro více informací mě kontaktujte. Janča

Reagovat

Jana Pospisilova

16. 7. 2009

Dobrý den, mě se na ekzémy a alergii nejvíce osvědčily kapky z bylinek. Užívají se jako doplněk
stravy a posiljí imunitu a vrací organismus do rovnováhy. Dávám je i svému 4měsíčnímu synovi a
ještě nebyl nemocný a nemá žádné problémy. Pro více informací mě kontaktujte. Janča

Reagovat

Jana Pospisilova

16. 7. 2009

Reagovat

Anna

23. 6. 2009
22:20

Na atopicky ekzem muzu doporucit konopnou masticku, stoji asi 150 a ta tuba vam vydrzi na nekolik mesicu. Vzdy
me behem tydne zmizel a kdyz si to mazu preventivne tak se to ani nevraci

Reagovat

Lucie

19. 6. 2009
17:01

No tak to teda koukam, taky leva bradavka ;o) a silnejsi ekzem nez obvykle... vrham se na detoxikaci, snad to
pomuze.

Reagovat

Eviík

8. 6. 2009
17:58

Taky jsem silný ekzematik a až po přečtení tohoto příspěvku jsem pochopila od čeho mám rozmokvané
bradavky. Asi před měsícem jsem to měla opravdu škaredé, ale teď už to mám lepší, začala sem nosit
jen bavlněné podprsenky hlavně bez vycpávek, prostě jenom látkové, jinak sem bradavky mazala mastnýma
mastičkama aby se nepřilepovaly. Zkuste a snad Vám to taky pomůže aspoň trochu, vím z vlastní
zkušenosti, že malé zlepšení člověka potěší=o)

Reagovat

Karolina

5. 6. 2009
15:19

Podle me je treba ten ekzem na bradavkach vnimat spolu s ekzemem na jinych castech tela. moje zkusenost je
takova, ze kdyz se mi zhorsi ekzem, zacnou me i svedit bradavky a pak i mokvat... Po letech kortikoidu jsem na
tuto "lecbu" rezignovala, protoze byla na nic. Pomohla mi homeopatie a bylinny koncentrat Regalen,
po kterem ale nasledovalo mesicni zhorseni, ktere bylo neprijemne (chce to pak snizit davkovani, ale ted se mi
strasne zlepsil ekzem obecne a tim padem i ty bradavky... Rozhodne bych se spis nez cestou kortikoidu a spol.
vydala cestou detoxikace organismu, at uz pomoci caju, homeopatie ci jine alternativy, taky vyradit alergeny
jako mleko, cukry, atd.. Nic proti alergologum, ale za deset let mi nic poradneho nerekli a vysledek byl
nulovy... Konecne mi neco pomaha, ale je nutna trpelivost!

Reagovat

koldina

9. 5. 2008
12:24

to je ekzem v bradavkách a zaženete to jen hormonálkou,která vám pomáhá třeba elokom,ale nesmíte
kojit,když kojíte tak jen kloboučky a vyčkat až kojit přestanetea hormonálku

Reagovat

Katka

1. 4. 2008
22:51

Tak ja mam taky problem s levou bradavkou uz snad pres rok, je to des, jeden doktor me posilal k druhemu a tak
si me prehazovalo asi 5 doktoru a nic z toho.Mam atopicky ekzem , tuto zimu snad nejhorsi za zivot a bradavka
se neda vylecit snad nicim.Strasne mi to mokva a nejde z toho ,,udelat,,strup,desne to svedi, je to vecne
zarudle,zkusila jsem i konopnou mast, tak ta trosku zabrala , ale jen castecne...uz jsem z toho docela
nestastna,prso se vecne na obleceni prilepuje, takze to musim opatrne strhavat a je to porad dookola, tak jsem
zacala pouzivat vatove tampony , na nej jsem nanesla mast at se to neprilepuje, ale ted to prozmenu trpi na
prevlhcenost :( nemate nekdo podobny problem ? prosim o kazdou radu.

Reagovat

Tanja

27. 3. 2008
16:36

Jsem taky silný ekzematik a tohle se mi taky stalo na levé bradavce, olupovala se mi kůže a měla jsem to
podrážděné. Nevěděla jsem, jestli je to plíseň nebo další nechutný projev mého ekzému.
Důležité bylo opravdu nosit bavlnu, nenosit upnuté oblečení, po sprše se dobře osušit a zkusila jsem
přírodní antiseptikum čajovníkový olej. Po čase se to díkybohu spravilo ani jsem nevěděla proč a
jak! :-)

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.