úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: ucpaný nos

ucpaný nos

Jitka

31. 3. 2008
16:37

Dobrý den,prosím o radu. Mám 5letou holčičku a už asi 2roky má pořád ucpaný nos,s občasnýma
přestávkama. Jsem už zoufalá,různě kombinuju kapky do nosu. Je prý to alergie,ale na testech nic nebylo
prokázané.Paradoxně v létě je to lepší.Díky moc za pomoc pa pa Jitka

jarka

17. 4. 2008
10:59

RE: ucpaný nos
Mě pomáhá mořská voda ve spreji

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

jitka

2. 4. 2008
13:32

Dobrý den,díky Jiŕkovi za radu,Vincentkou jí proplachuji nosík,ale žádný efekt.Kapky normální už
taky moc nepoužívám,jenom když se jí to zhorší a mám pocit,že máí normální rýmu. Jinak když má
ten nos ucpanej tak jí nejde vysmrkat nic. U tý doktorky se musím zeptat jestli jí dělali testy i na
roztoče. Na krčním jsem taky byla,ale nic nezjistil.Řekl,že to je alergického původu.Ještě jednou
díky pa pa

Reagovat

jirka

1. 4. 2008
11:41

Dobrý den,
Vámi popisovaný problém velmi dobře znám,ale také na něj není jednoznačně jednoduchá odpověď a
řešení.Sám jsem alergik cca 13let a mám dvě děti 1 a 4 roky a s rýmou mají také problémy. Skusím
se Vám aspoň poradit v několika bodech
1.kapky do nosu jako je nasivin,otrivin apod. se snažit nepoužívat a když tak pouze na noc!!!-né že by
moc škodily ale u většinou je to zbytečné
2.zjistit vlhkost vzduchu v ložnici měla by být 50%-65%,teplota kolem 19stupňů
3.Zjistit zda alergologické testy byly i na ROZTOČE !!!!
4. Koupit si v lékarně VINCENTKU do nosu a pravidelně stříkat do nosu i dlouhodobě
5. Dojít k odbornému lékaři NOSNI,UŠNÍ,KRČNÍ..ten zjistí stav sliznic a poradí co dál..
6. zjistit barvu rymy zda je čirá a vodnata je to většinou rýma alergická

to je asi tak vše co Vám mohu na začátek boje proti rýmě poradit S pozdravem s HLinska Jirka

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.