úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Děti a atopický ekzém

Děti a atopický ekzém

Leena

9. 4. 2008
15:58

Dobrý den, mám kamarádku, která má předškoláka s těžkým atopickým ekzémem - bohužel, není
online a chtěla a potřebovala by popovídat si o tom s lidmi (zejména rodiči) s podobnými zkušenostmi.
Nevíte prosím někdo, zda existuje v Praze nějaký klub či svépomocná skupina rodičů dětí s atop.
ek., např. při mateřských centrech nebo něco. Děkuji!

katka

9. 5. 2008
23:11

RE: Děti a atopický ekzém
Muj syn take trpi atopickym ekzemem - zacalo se to projevovat ve trech mesicich, nejdrive na obliceji, pak na
celem telicku, hlavne na rucickach a stehnech. Bala sem se ho i vykoupat, pokazde se to jeste zhorsilo.
Zabirala pouze aplikace jemnych stereoidu, ale pokazde se ekzem vratil. Kubik nam nespinkal, byl porad
uplakany a cely den byl od rana do vecera boj a stres. Vyzkousela jsem snad vsechno, od konopne kosmetiky,
pres epikoderm, nic nezabiralo, nebo jen na chvili, ekzem se pokazde vratil a detska dokotorka nam rekla, ze
se s tim musime naucit zit. Nedokazala sem se s tim smirit - az sem objevila australskou kosmetiku pana
Grahama, nedam na ni dopustit. Od doby, co pouzivame telove mleko a hlavne olejicek do koupele, ma Kuba plet
cistou a bez zapalu. NIKDO, kdo nema takhle postizene dite nevi, jak se mi ulevilo, bylo to jak vyhrat v
loterii )))))). Lecebna kosmetika se zatim neda koupit v obchodech, ale kamaradka mi ji koupila pres kontakt
[email protected] Tak at Vam take pomuze!

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Jana Havířov

23. 4. 2008
17:45

RE: Děti a atopický ekzém
Mám dceru s atopickým ekzémem má rok a půl můžu pouze poradit mamince chlapce ať radikálně změní
stravu dítěte, žádné čokolády tropické ovoce celer,apd.omezit kořeněná jídla a hlavně stravou
detoxikovat organizmus. ať navštíví homeopata ten jí poradí co používat navíc čistě přírodní,
ovšem nevynechávat i kožního lékaře. S homeopatiky mám s dcerou výborné zkušenosti. Hodně
trpělivosti a malej ať je v pohodě hezký den

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.