úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: milbiol-sprej proti roztočům

milbiol-sprej proti roztočům

Lucka

10. 4. 2008
12:05

Chtěla bych se zeptat,zda má někdo zkušenost s Milbiolem. Opravdu pomůže odstranit roztoče případně
jejich výskyt omezit?

Jarmila Hyková

13. 11. 2009
1:21

RE: milbiol-sprej proti roztočům
Dobrý den! Mám prosbu, existuje nějaký lék na alergii na roztoče? Děkuji za odpověď

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

zelenka josef

30. 3. 2009
22:23

Vážený pane Lubore,rád bych se seznámil s Vašemi zkušenostmi s přípravkem milbiol a také s cenou.

Reagovat

Jarka

27. 1. 2009
22:06

Můžete mi, prosím, poradit něco levnějšího a přitom také účinného? Děkuji

Reagovat

Eva

23. 10. 2008
15:41

S Milbiolem mam take jenom ty nelepsi zkusenosti.
Jen co jsem se o nem dozvedela, hned jsem si ho koupila.Pravda, nevynechala jsem konzultaci u lekare, ktery mi
MILBIOL jenom doporucil.

Reagovat

Květa

18. 5. 2008
17:54

Musím říct, že můj manžel nemohl vůbec spát, pořád se drbal a měl všelijaké ekzémy. Dlouho jsme
nevěděli, co s tím. Pak jsme zjistili, že je to alergie na roztoče. Zkoušeli jsme nějaký přípravek,
který v ČR není k sehnání, jenže to byla strašná chemie - musela jsem mít rouškku a rukavice. Teď
máme mimčo, tak jsem sháněla něco přírodního a s Milbiolem jsem fakt spokojená. Moc jsem tomu
nevěřila, ale fakt je manžel teď v pohodě a hlavně je to přírodní a finančně únosné. Zůstaneme u
něj.

Reagovat

Janina

29. 4. 2008
21:51

Ahoj,vyzkoušela jsem Milbiol. Nastříkala jsme ho 5-leté vnučce na matraci.Má těžký atopický
ekzém.Aplikaci jsme po 4 týdnech,podle návodu, opakovali.Výsledek-hlavně úleva pro dítě!!!Nemusíme
mazat kortikoidovou mastí,jako předešlé roky v tomto období.Kožní lékařka,která nám ho doporučila
je velmi spokojená.Koupila jsem ho ve Zlíně v lékárně na Čepkově.Měli ho v nějaké akci za 210
Kč,tak jsem si vzala rovnou 2.Vřele doporučuji a přeji všem alergikům úspěšný boj s roztoči :-)

Reagovat

Lubor

18. 4. 2008
19:55

Dobrý den, mám vlastní zkušenost jak tento nepříjemný a obtěžující problém úspěšně řešit.
Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě na e-mailu : [email protected],rád Vám zkušenosti předám.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.