úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: alergenové injekce

alergenové injekce

Hanka

17. 4. 2008
8:14

Chtela bych se zeptat tech, kdo maji zkusenosti s injekcni lecbou alergie, kolik priblizne stoji tato lecba.
Tretim rokem uzivam homeopatika na alergii, ale vysledek je skoro nulovy. Doktorka tvrdi, ze se to zlepsuje,
ale sama vim, jak se citim v obdobi pylu. Dekuju za odpoved

Martinka

7. 5. 2009
13:21

RE: alergenové injekce
Já mám 21 let a od narození mám atopický ekzém. Asi ve třech letech se ztratil a místo toho přišlo
astma a alergie.Příčina je ta, že máte zatoxikované tělo.
V žádném případě nejezte mléčné výrobky (mléko a jogurty), protože zahleňují střeva a plíce.
Uvidíte ten rozdíl. Už i v přírodě, je mléko vyráběné jen pro mláďata. Viděla jste nějaké
dospělé zvíře, které pije mléko jiného zvířete? Asi ne. To si kdysi vymyslel člověk.
Nevím, jestli jste někdy slyšela o buněčné podvýživě.Tou trpí mnoho lidí, dá se říct, že skoro
každý. Proto používám buněčnou výživu. Tu mohou používat úplně všichni (děti, důchodci,
těhotné, kojící apod.)
Pracuji jako poradce pro vnitřní a vnější výživu a hodně to s tím souvisí.Kdyby jste měla zájem o
více informací, tak napište a já Vám ráda pomůžu vyřešit problém.
Mějte se hezky Martina

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Martina

21. 4. 2009
14:15

Ahojky,
přesně na tyhle injekce jsem chodila (Phostal), ale zlepšení žádné. Po zvýšení dávek jsem po
každé injekci měla navíc zvýšené teploty, jak se s tím tělo a imunitní systém prali. Můj kolega
chodil 5 let a taky nic.. já bych byla raději pro ty homeopatika, ale nemám tušení, kolik stojí
vyšetření u homeopata. Máte někdo představu?
Díky.

Reagovat

Věra

17. 4. 2008
21:31

Zrovna v úterý jsem doplácela na vakcínu něco kolem 200,- Kč. Nevím přesně na jak dlouho vydrží,
ale je to kolem 3 měsíců. Beru Phostal. Nejprve se píchají týdně malé dávky, později měsíčně
větší. Takže to nelze říct přesně.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.