úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Je to alergická rýma?

Je to alergická rýma?

Petra Schindlerová

18. 4. 2008
7:34

Prosím maminky o radu, již delší dobu se potýkáme se školkovýma chorobama, kašel, rýma atd. Teď to
vypadalo po 5 měsících nadějně ale bohužel již zase týden máme oteklé oči, ucpaný nos, oči ji
svědí atd. Bereme Aerius 2,5 ml ale výsledek nevidím., Minulý rok jí vyšlo 2 kžížky alergie na pyly
a na další testy půjdeme až na podzim. Do očí ji dávám alergocrom ale stejně má oteklé buď jedno
nebo druhé. Ale nejhorší je ucpaný nos, já myslela že u alergie je rýma pouze vodnatá ale vzhledem k
dalším příznmakům si myslím že může to být taky od alergie? Myslíte že je to možné? Za 10 dní
máme již 3 termín operace a už to zase vidím bledě--tříselný kýla, malá má 4 roky.Před 14 dny
jsme dobrali sinupret na uvolnění dutn , myslíte že ho mám dát zas nebo kapky na alergickou rýmu
raději, máme taky alergocrom, jen se bojím abych třeba neucpala ještě více. Omlouvám se za dlouhý
dotaz

Petra Schindlerová

18. 4. 2008
9:17

RE: Je to alergická rýma?
Máme doma kapky do očí alergocrom a do nosu také alergocrom. Mám ho teda začít dávat, lékařka na
alergo teď není až v úterý a to je dlouho. Mohu k tomu spray taky dávat Vincentku?
Také mě zají alergoctom do očí se dává pouze když jsou červené spojivky nebo i když je oko
"jen oteklé" Omlouvám se za možná hlooupé dotazy nemám s tím zkušenosti, Minulý rok dcerkce
4 roky ukázaly 2 křížky a brali jsem jen Aerius. Ale teda nevím jestli vůbec pomáhá, bereme ho měsíc
a stejně nic 2,5 ml

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Věra

18. 4. 2008
8:14

RE: Je to alergická rýma?
Určitě se může alergie projevovat ucpaným nosem. Nevím co je Sinupret, ale jestliže je to teď na jaře
rozjeté, nemusí aerius hned zabrat. Já ho beru dlouhodobě celý rok. Na alergii kapky do nosu by měl asi
předepsat lékař. Ty silnější hormonální jsou stejně na předpis.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.