úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: pyžama pro děti s ekzémem

pyžama pro děti s ekzémem

dita

11. 5. 2005
8:14

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit svoje nadšení z pyžam pro děti s ekzémem. Objednala jsem si tričko a teď ho
používám asi 14 dní. Mé dvouleté dceři to opravdu pomáhá. Mast, kterou namažu večer vydrží a jako zábrana
škrábání to funguje skvěle. Dřív jsme to řešili rukavičkami, ale pořád si je sundávala. Tohle řešení je
výborné, malá spí celou noc a každý večer se dožaduje svého "Motýlka". Výrobek je kvalitně ušitý,
takže jsem moc spokojená.

terka

3. 6. 2005
10:25

RE: pyžama pro děti s ekzémem
Škoda, že se něco takovýho nedělá i pro dospěláky - určitě bych to pro sebe využila.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

dita

1. 6. 2005
8:09

Silvie, pyžama jsou vyrobeny z velmi jemné a měkké látky, takže se nemusíš obávat že by se v nich dítě
"dusilo".

Reagovat

silvie

30. 5. 2005
9:13

Chtěla jsem se zeptat těch, kdo to mají už odzkoušené: Není to na léto příliš silná látka? Ráda bych to
vyzkoušela, ale bojím se, že se malá bude potit a efekt bude spíš opačný.

Reagovat

jarka

16. 5. 2005
15:59

Taky si myslím, že je to dobrý nápad. Sama mám ekzém prakticky od narození a bohužel ho sdědily obě děti a to
v poměrně rozsáhlé formě.
Zkoušíme co se dá, od klasické medicíny přes homeopatii až po úpravu jídelníčku, ale se střídavými výsledky.
Samozřejmě bych ráda hormonální léčbu co nejvíc omezila, ale bohužel to zatím není možné. Pyžamka určitě
vyzkouším, doporučala mi to i naše kožní lékařka. Jsem ráda za každou novinku, kterou můžeme vyzkoušet.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.