úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: alergie na psy

alergie na psy

Novotná Jaroslava

24. 4. 2008
12:09

Dobrý den, je to pár dnů co se můj manžel dozvěděl, že má alergii na roztoče, pyl a na psy. Kvůli
roztočům podnikneme opatření a hodně mi v tom pomohli tyto stránky, ale chtěla bych se zeptat, jestli
někdo nemá zkušenosti s přípravky PetalCleanse, které jsou zde nabízeny a měli by omezit vypouštění
alergenů ze psů. Problém je v tom, že doma máme dva jorkšíry. Jak mě paní doktorka poučila, může
být alergie i na sliny a nejenom na chlupy, takže i když tato rasa nelíná a nemá podsadu může
vyvolávat reakci. Vážně uvažujeme o tom, že psy dáme k adopci, ale děti to špatně nesou. Pak jsem
objevila na stránkách tento příparavek, pokud s ním máte někdo zkušenosti prosím napište jaké a
jestli funguje. Manžel má alergii v začátku, ale paní doktorka nás varovala, že by se to mohlo rychle
zhoršit. Děkuju za každou odpověď.

rehy

25. 11. 2010
8:07

RE: alergie na psy
Uvedený přípravek mě byl doporučen, jako jediná možná varianta k vyzkoušení potlačení alergie na
domácí zvířata. Kdo má silnou alergii, myslím, že nepomůže, za vyzkoušení to ale stojí, před
tím, než zvířátko dáme k adopci :-(

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Dana

26. 10. 2010
9:31

Já myslím, že alergie na srst neexistuje. Proto nejsou pro alergiky vhodní ani "naháči".
Alergeny se v srsti jen drží.

Reagovat

Anna

23. 10. 2010
14:50

Dobrý den,
můj otec má alergii na psy ale nevíme jestli na srst nebo na sliny mohl by jste mi dát odpověd?
Děkuji Anna

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.