úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Alergie, Xyzal, Cisticka vzduchu

Alergie, Xyzal, Cisticka vzduchu

Lukas

26. 4. 2008
11:55

Dobry den,
mam uz nekolik let dost silnou pylovou alergii. Behem te doby jsem vyzkousel leky Zyrtec, Zodac, Claritine,
Aerius a tedka beru Xyzal. Nic krome Xyzalu nepomahalo. Xyzal pomaha trochu, ale kdyz vykvetou travy , na
ktere jsem alergicky nejvice, tak to vypada jako bych v sobe nic nemel. Chtel bych se zeptat, jestli
neexistuje jeste neco silnejsiho, popripade naky lek na jinem principu a nebo jestli je mozne si vzit Xyzaly
treba dva.

Jelikoz od alergie nemam klid ani doma, tak jsem uvazoval, ze bych si koupil cisticku vzduchu. Chtel bych se
proto zeptat, jelikoz bydlim pod strechou, kde je v lete tezko snesitelne horko, jestli cisticka vzduchu toto
horko jeste nejak nezvysi.
Predem dekuji za odpoved.

Michal, ProAlergiky.cz

16. 5. 2014
15:50

Michal, ProAlergiky.cz

RE: Alergie, Xyzal, Cisticka vzduchu
Čistička vzduchu pomáhá proti roztočům jen částečně, protože roztočové alergeny nejsou tolik polétavé jako jiné. Při potvrzené roztočové alergii je potřeba začít úpravou lůžka, nejlépe nasadit protiroztočové povlaky. Teprve na druhém místě je dobré zaměřit se na prašnost v bytě.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

malinka

16. 5. 2014
15:38

Pro: RenataMyslíte že by čistička pomohla i s alergií na roztoče?

Reagovat

terezak85

14. 4. 2014
16:16

Ahoj. Dřív jsem brala Xyzal a Zytec, teď beru Aerius. Doma mi zbylo pár balení Xyzalu a Zyrtecu. Nechtěl byste je někdo za symbolickou cenu? Je mi líto je vrátit do lékárny, aby za ně pak někdo zase platil plnou cenu. Tereza

Reagovat

Michaela

11. 6. 2011
18:26

pro [monika]: vyhodit! A raději koupit nový a nebo si ho nechat napsat, prý to může napsat i praktický lékař

Reagovat

Michaela

11. 6. 2011
18:25

Taky jsem chtěla zvýšit dávky Xyzalu, ale na příbalovém letáku píšou 1tabletu denně. Přijde mi, že je to jenom placebo efekt, který nezabírá. Alergii mám pořád stejnou, ať beru léky nebo ne. Taky jsem začínala Zyrtecem, Zodacem a nevím čím vším ještě a nic nepomáhá

Reagovat

monika

20. 2. 2011
17:43

dobrý den.chci se zeptat,na obalu xyzal je napsáno,přestat používat jakmile je lahev otevřená 3
měsíce.mám ještě půl lahve xyzalu a je mi to líto vyhodit.uchovávám h v lednici.myslíte že by mi
mohl uškodit?

Reagovat

david

7. 12. 2010
10:51

ahoj,ČISTIČKA VZDUCHU FUNGUJE,ALE JE TU JEŠTĚ JEDNA VARIANTA ABY JSTE MĚLI DOMA ČISTÉ PROSTŘEDÍ BEZ
PACHŮ ALERGENŮ VIRŮ BAKTERIÍ PLÍSNÍ ATD.... Jedná se o speciální nátěr likvidující veškeré
cizorodé látky,které jsem popsal už výše.Je to ůplná novinka která přichází teprve na trh.V
nátěru jsou nanočástice které se aplikují na stěny a vlivem denního světla,nebo umělého měkkého
UV dokáží ůčinně čistit vzduch.Bohužel toto se dá aplikovat pouze v interiéru kde to má smysl.V
exteriéru se tento nátěr používá spíše jako ochrana pro střešní krytinu,fasády apod.Jestli vás
toto zajímá kontaktujte mne na e-mail.Dodám všechny potřebné informace a jsem dokonce i certifikován k
provádění těchto nátěrů.

Reagovat

Eva

5. 8. 2010
22:14

Ahoj, mám menší problém, chystáme dlouho očekávanou oslavu, na které se chci samozřejmě napít
alkoholu, ale přitom beru Xyzal :( Nemohl by mi prosím někdo poradit?? Nestačilo by třeba jen ten den
vynechat??

Reagovat

Renata

24. 7. 2008
16:07

Čistička je dobrá věc, určitě ji kup.

Reagovat

anča

17. 7. 2008
15:45

Ahoj, přecházím na jiný lék proto PRODÁM 2 A PŮL BALENÍ XYZALU (1 balení po 50ti tabletách, celkem
122 tablet) za celkem 500 Kč. Kdo máte zájem, pište na [email protected]

Reagovat

sonicka1

29. 5. 2008
8:50

Ja beriem Fixit ale vobec mi nepomaha. akoby som v sebe nic nemala. Rozmyslam nad niecim silnejsim, ten xyzal
vyzera byt dobry.

Reagovat

zuzana skalova

12. 5. 2008
19:23

ahoj,ja i muj malý syn mame take velmi silnou alergii na pyly,duben byl strašný,ted taky nic moc,Xyzal beru
ráno a večer,jinak bych nevydržela,chci začít hledat nějakou alternativní lečbu,nevíš o něčem?

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.