úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Atopický ekzém

Atopický ekzém

Marcela Soviarová

28. 4. 2008
11:39

Moje dcera bojuje s atopickým ekzémem od svého útlého věku bude ji 15 let a má atopický ekzém pořád
rozdrápaný a teče jí stoho kref,léčí se mýchanými mastmi.Ale pomůže to chvíli.

Jitka

10. 5. 2008
21:30

RE: Atopický ekzém
Dočetla jsem se,že na atop.ekzém pomáhají koupele v syrovátce.Nestojí moc,tak jí vyzkoušejte,má
opravdu efekt.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Adam&Eva

10. 5. 2008
1:23

katka

9. 5. 2008
23:08

Muj syn take trpi atopickym ekzemem - zacalo se to projevovat ve trech mesicich, nejdrive na obliceji, pak na
celem telicku, hlavne na rucickach a stehnech. Bala sem se ho i vykoupat, pokazde se to jeste zhorsilo.
Zabirala pouze aplikace jemnych stereoidu, ale pokazde se ekzem vratil. Kubik nam nespinkal, byl porad
uplakany a cely den byl od rana do vecera boj a stres. Vyzkousela jsem snad vsechno, od konopne kosmetiky,
pres epikoderm, nic nezabiralo, nebo jen na chvili, ekzem se pokazde vratil a detska dokotorka nam rekla, ze
se s tim musime naucit zit. Nedokazala sem se s tim smirit - az sem objevila australskou kosmetiku pana
Grahama, nedam na ni dopustit. Od doby, co pouzivame telove mleko a hlavne olejicek do koupele, ma Kuba plet
cistou a bez zapalu. NIKDO, kdo nema takhle postizene dite nevi, jak se mi ulevilo, bylo to jak vyhrat v
loterii )))))). Lecebna kosmetika se zatim neda koupit v obchodech, ale kamaradka mi ji koupila pres kontakt
[email protected] Tak at Vam take pomuze!

Reagovat

KOLDINA

29. 4. 2008
12:38

AHOJ JÁ TRPÍM EKZÉMEM OD 9 LET A JE MI 33LET.POKAŽDÉ TO MÁM JINAK A NEJVÍCE MI POMŮŽE ,KDYŽ TO JE
HODNĚ AKUTNÍ ELOKORM.JE TO S KORTIKOJDEM,ALE JE TO JISTÉ,ŽE TO ULEVÍ.TED JSEM SE DALA NA ČIŠTĚNÍ
TĚLA A DOUFÁM,ŽE TO ZABERE ,PROTOŽE TRPÍM DĚSNĚ,ALE SNAD UŽ NIKDY NEPOUŽIJU KORTIKOJDY

Reagovat

Macush

28. 4. 2008
15:55

Dobry Den Pani Marcela,
dokonca menovkyne :)
mam 21 a tiez dlhe roky bojujem s AE..ak by ste si chceli vymenit nejake skusenosti a rady,kludne mi napiste
na mail.Budem len rada.
S pozdravom Marcela

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.