úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: ČISTIČKA NA VZUDCH-používáte ji někdo???

ČISTIČKA NA VZUDCH-používáte ji někdo???

Zuzka Š.

8. 5. 2008
10:38

odepište mi prosím vaše zkušenosti s čističkou vzduchu. vyplatí se pořídit?

Lenka

4. 7. 2008
18:50

RE: ČISTIČKA NA VZUDCH-používáte ji někdo???
Ahoj, čističku máme a v zimě jsme ji dost používali, přes léto větráme a tak to nemá cenu.Pokoj
musí být uzavřený,pak je změna opravdu cítit,ale uklízet se musí stejně a možná i víc,když
člověk vidí ten prach na filtrech (které jsou mj. u Bionaire docela drahé, HEPA za 1500,- a mění se
ročně).Uvažujeme ještě o zvlhčovači.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Pajer

21. 6. 2008
19:40

Nějak jsem se sem zatoulal a vidím, že podobná témata pořád dokola lidé neustále řeší. Trochu o
tom něco vím a na tohle téma by se dalo povídat opravdu hodiny. Když já jsem se snažil někomu poradit,
vyděl v to každý spekulaci. Proto už to nedělám a nechám lidi ať se s tím trápí. Přesto ale mi to
nedá a pro vás pro všechny dámy. Nemá cenu čistit vzduch, pokud neřeším zdroj prachu a tím je celá
domácnost. Postele čalounění, koberce, veškeré domácí plochy ale hlavně a to už lidé vůbec sedí
mimo mísu, hladké podlahové plochy. Ty jsou daleko smýkavější než cokoli jiného. Lidé postupují
zcela opačně. Chtějí čistit důsledek a nestarají se o příčinu. Přitom tu řešit není takový
problém, Pajer

Reagovat

Andrej

9. 6. 2008
11:14

Zkouseli jste prosim nekdo ionizator Ionic-CARE Triton X6? Funguje? Zarazi me trochu jeho nizka cena...

Reagovat

Klára

30. 5. 2008
8:13

Ahoj,
taky jsem nevěděla (kdo se v tom má orientovat, když je toho tolik :) ). Zkusila jsem zavolat na infolinku
tady na stránkách. Je tam velice ochotná slečna, která tomu dost rozumí a má přehled. Po mojích
požadavcích mi poradila taky Avait oxygen (jak psala i Jitka, že ji má). Je fakt dobrá, dost nám
pomohla.

Reagovat

Jitka

30. 5. 2008
8:08

Ahoj, já se taky přidám. koupila jsem si čističku tady na stránkách. Vždycky jsem měla na výrobky
smůlu, tak jsem si při výběru dávala pozor. tady jsem se dočetla, že čističky jsou prověřené a
mají atesty a certifikáty. Nakonec jsem skončila u Avair Oxygen a nemůžu si ji vynachválit, doma jsem ji
měla do druhého dne. Myslím, že má i test zdravotního ústavu. Doporučuji!Hodně štěstí při
výběru :)

Reagovat

Hanka

29. 5. 2008
19:31

Zuzko,čistička ti i mírně ochladí vzduch, tím jak ho neustále mění, takže já mám čističku v
ložnici a je tam chladněji a ten vzduch je prostě jiný, lepší.Určitě se to vyplatí.A neumíš si
představit ten bordel, i když doma uklízím,za týden už je na filtrech vidět ten prach...Já jí
objednávala přes internet, protože v kamenných obchodech jsem taky nic pořádného nesehnala.

Reagovat

Zuzka Š.

29. 5. 2008
18:44

děkuji za příspěvky,
dnes jsem oběhla všechny elektra v Hodoníně a nikdo pořádné čističky neprodává,ani nenabízí.jo, v
jendom měli malinkou stolní čističku,ale myslím si,že je k ničemu. a ta cena, já bych do ní dala i do
10.000,- kč. taky přemýšlím o ochlazovači vzduchu - dokáže schladit místnost o 2 stupně a zároveň
zvlhčuje. moudrá z toho nejsem. a rady taky nikde žádné. asi mi nezbyde,než si to sama prozkoumat přes
různé webovky a případně to i tak objednat.
díky všem

Reagovat

Hanka

24. 5. 2008
17:19

Ahoj,mám čističku vzduchu doma už asi 3 roky.K příspěvku Janiny,píšeš, že ta tebou vybraná stojí
3333Kč a že to není cena nějak nízká.Tak to tě mohu ubezpečit, že nízká je a to velmi a zpravidla
takovéto čističky /levné/ jsou k ničemu! Pozor na vyhozené peníze! Jinak nejsem žádný dealer,
mluvím z vlastní zkušenosti.

Reagovat

Janina

24. 5. 2008
15:21

Ahojky. Tak je nás asi více. Mám syna 8let a také zvažuji zda koupit čističku a taky hlavně,
kterou.Už jsem toho pročetla na netu hodně, ale pořád nevím. ChváliliIonic-Care TRINITRON X6, alecena
3333,-kč není nějaká nízká. Já také nevím si rady.Pouk budete mít nějaké info. i já moc prosím o
přeposlání na můj email. Díky janina

Reagovat

15. 5. 2008
15:20

cosi málo mi jinde na webech přišlo. ale moc moudrá z toho nejsem. ach jo.

Reagovat

Lucie Weiningerová

12. 5. 2008
19:00

Vážená paní Zuzko,

mám stejný problém, nevím zda čističku vzduchu pro syna pořídit-pomůže? A vůbec si nevím rady s
jejím výběrem. Proto bych Vás chtěla požádat, pokud Vám dojdou nějaké příspěvky, zda je můžete
odeslat na můj mail.
Velice děkuji.
Lucie Weiningerova

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.