úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Kašel a homeopatika

Kašel a homeopatika

Jitka

10. 5. 2008
21:27

Dobrý den,chtěla bych poradit,syn má kašel a zřejmě bude alergického původu,dá se říct,že jenom
vykašlává a to ráno, a večer když ho uložím do postele.Má protialergické deky,dodržuji
protialer.režim.Nevíte o nějakých homeopatikách na tento problém pro 4 leté dítě?Díky Jitka

Klaudie Opletalova

14. 8. 2014
18:07

RE: Kašel a homeopatika
Já mám s homeopatiky zatím jen samé kladné zkušenosti, jak na alerii, tak na kožní problémy. Trpěla jsem jako zvíře a z jara jsem prakticky skoro nevyšla z domu ale homeopatika mi zlepšila kvalitu života a to opravdu o hodně. Můj tip je tady. Mají docela výběr i na další věci http://www.kezdravi.cz/scripts/index.php

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Klaudie Opletalova

14. 8. 2014
18:07

Já mám s homeopatiky zatím jen samé kladné zkušenosti, jak na alerii, tak na kožní problémy. Trpěla jsem jako zvíře a z jara jsem prakticky skoro nevyšla z domu ale homeopatika mi zlepšila kvalitu života a to opravdu o hodně. Můj tip je tady. Mají docela výběr i na další věci http://www.kezdravi.cz/scripts/index.php

Reagovat

Jovsajova

5. 3. 2012
12:19

Dobry den, mam dotaz muj vnuk ma stale se opakujici zapal hornich a dolnich dychacich cest, jaky homeopaticky lek mu mam koupit v lekarne antb, mnel už dost dekuji.

Reagovat

Bára

13. 12. 2011
17:57

pro [sandra]: Dobrý den, ráda bych se o té léčbě homeopatiky u psů dozvěděla něco více. Máme 3 letého psa a už od 6 měsíců máme potvrzenou alergii (roztoči, plísně, jasan), která nám dává hodně zabrat. Léky nám moc nezabírají, čas od času zajedeme na hormonální injekci, ale to se nám moc nelíbí. Poradíte?

Reagovat

sandra

7. 11. 2011
20:00

pro [Bedřich]: opravdu jsou podvod? vy jste to studoval, že se v tom tak skvěle vyznáte?? Já to 8let používám jako léčbu u psů - taky si psi účinky homeopatik vsugerují???

Reagovat

Kateřina Sztymonová

18. 8. 2010
17:25

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jaké homeopatikum by mi mohlo pomoci?Už delší dobu trpím suchým a dráždívým
kašlem a bolí mě v krku.Když jsem ve studeném prostředí (klimatizace)tak se to jen zhoršuje.Byla jsem
u lékaře tam mi předepsali antibiotika,které zabraly tak na 2 týdny a pak se mi to znovu
vrátilo.Vyzkoušela jsem snad všechny možné kapky proti kašli,ale jsou to jen zbytečně vyhozené
peníze.Teď jsem se dozvěděla o homeopatii,tak doufám,že mi pomůže.Můžete mi,prosím,poradit?Předem
Vám děkuji za Vaši odpověď.

Reagovat

Katarina

31. 5. 2010
21:15

hmmm bohuzel ten samy problem uz treti mesic mi 3 lety syn trpi kaslem,nejdrive suchy kasl asi nekolik minut
po probuzeni a poom se postupne zmeni na vlhky ale neodkaslava,take mame v poslednich mesicech vypito litry
homeopatickych a ruznych sirupu ale bezvysledne :-( Bojim se aby to nepreslo u tak maleho ditee do nejake
chronicke verze...poradte prossssiiim... vse to zacalo jakoby zanetem prudusek silny suchy kasel az zachvaty
skoro do zvraceni...kasel se nedostal do formy hlenovite aby malej vykaslaval....

Reagovat

Kristina Zimmerová

29. 1. 2010
19:15

Mám čtyřletého kluka, který již tři měsíce kašle, kašel se různě střídá, přidává a ubíra
na intenzitě. Nejdříve jsem myslela, že se nachladil a tak jsem kupovala různé sirupy. Nyní nám
zjistili alergeny v krvi, zatím přesně nevím na co je alergický. ale měsíc už řeším kašel , který
nechce skončit je to jako noční můra. Nejvíce kašle ráno, asi tak půl hodiny až hodinu pokašlává
suchý kašel, potom různě během dne někdy častěji, někdy míň. Paradoxně večer ulehne a celou noc
nezakašle. Tak nevím jestli ho trápí zrovna roztoči. Bereme erius, ale zatím nepozoruji téměř
žádnou změnu. Chtěla bych poprosit o radu, pokud někdo máte něco podobného a máte už nějaký lék,
který by zabral, nebo aspoň zlepšil četnost kašlání? popřípadě nějaká homeopatika. Děkuji
Kristína

Reagovat

Jarda - solná jeskyně Letňany

5. 3. 2009
19:40

ulehl do postele a pořád kašlal, vstal z postele a nekašlal.... a nenapadlo Vás, že to má spojitost s
tou POSTELÍ? Vaše matrace jsou totiž plné roztočů a prach z jejich mrtvých, rozpadlých tělíček Vás
a Vaše děti dráždí ke kašli. Představte si oblak prachu z jejich těl, jak na Vás vyskočí z matrace,
přes nově vyprané a klidně i vyvařené prostěradlo. A to dýcháte 8 hodin denně. Záclony, koberce
vyhodit? Pěkné, ale to, že nejhorší alergeny jsou ve Vaší matraci, která za několik, u někoho i
desítek let pojmula hektolitry potu a u dětí i moči, to nikdo neřeší. Ještě se divíte, že je to
pouze při spaní??????

Reagovat

Marie

5. 3. 2009
11:10

Dobrý den,dceru trápí stále kašel,lékař ji dával jenom antibiotika,ale v lekarně nám poradili STODAL
sirup.Je hrozně sladký,dcera ho nemůže polknout.Jaký má účinek,at ho vypotřebuji já?Děkuji za
odpověď.

Reagovat

ivanna

5. 2. 2009
23:13

dobry den pani jitko a pane zacek .nebojte homeopatie funguje.jsem homeopat a homeopatika pouzivam denne v
ordinaci.muzete ozvat na mail.rada pomohu.

Reagovat

Bedřich

21. 1. 2009
13:37

Homeopatika jsou podvod, funguje to jen na sugesci.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.