úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Alergie na trávy - rýma

Alergie na trávy - rýma

Veronika Juráčková

4. 6. 2008
17:39

Dobrý den,
již mnoho let trpím alergií na trávy. Tuto alergii často provází velmi silné bolesti v krku v noci a
ráno a posléze se přidá žlutá rýma (zánět). To se týká hlavně dopravních prostředků (často
cestuji v noci a při jízdě spím). Užívám léky proti alergii, ale v tomto bodě se tolik nezmění. Jde
asi o zadní rýmu a silné narušení sliznice.
Pokud máte podobnou zkušenost nebo víte, jak tento problém řešit nebo usnadnit, budu vděčná za radu.
Do teď jsem to řešila ranním užíváním tablet proti bolestem v krku což není dlouhodobě možné.

Děkuji
V. Juráčková

Jiřina

12. 3. 2009
16:34

RE: Alergie na trávy - rýma
Chcete se zbavit alergií a věčně trvajících rým na vždy? je to možné! Pomocí přírodních
bylinných produktů, které jsou zcela bez chemie a vedlejších účinků. Pokud máte zájem kontaktujte
mě na [email protected]

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

jarka

28. 8. 2008
19:19

Dobrý den.Jsem po 15 letech bez alergie díky přírodnímu produktu,který řeší příčinu.ráda poradím
pokud mě kontaktujete: [email protected]

Reagovat

Jirka

24. 7. 2008
9:59

Mám velice dobré zkušenosti v léčení různých alergií, ekzémů (atopický), respiračních chorob ,
astmatu a řady dalších - vše bez chemie a výhradně přírodní cestou. Máte-li zájem, můj e-mail
znáte.

Reagovat

Jana Vojtíšková

16. 7. 2008
12:32

Pane Karle,prosím Vás o kontakt na výrobce produktu,který zminujete v textu.Mám podobné problémy s
dcerou.Je po mononukleoze.Nyní velký kašel.Děkuji.Jana

Reagovat

iva

20. 6. 2008
21:47

szkuste si vyplachovat nos pomocí spesiální vyplachovací nádobky,slaným roztokem,sliznice se utuží a
není tak náchylná na zánět,Zárove¨vyplavíte i ten pyl ze sliznic..,Je to na principu,že vsrknete
slanou vodu jednou nosní dírkou ,nakloníte hlavu a voda vám musí vytékat druhou nosní dírkou.

Reagovat

Karel

4. 6. 2008
19:01

Dobrý den Veroniko, jsem také alergik, ale nemám takové trápení jako Vy. Chodil jsem na detoxikaci a
poté se mi podařilo objevit přes diskuzi od jednoho pána bylinné harmonizační tonikum, které dokáže
regenerovat narušenou lidskou buňku v těle a tím se dá alergie časem vyléčit. Nechci zde psát název
tohoto produktu,abych neporušoval pravidla diskuze o reklamě.Je bez chemie, čistě přírodní. V
případě zájmu mě kontaktujte na mail. Rád Vám sdělím více informací o tomto produktu.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.