úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: atopický ekzem a škola

atopický ekzem a škola

Lada

7. 6. 2008
20:54

Dobrý den.Již jsem také poznala jaké to je mít doma dítě s at.ekzemem.Zajímalo by mě jak jste to
řešili ve škole,když i neodborníkovi je jasné,že dítě je neklidné a podrážděné.Myslím,že můj
syn má ekzem z nervového vypětí ve škole,ale jak vysvětlit učitelovi,že to nedělá naschvál a je to
pro něj trápení.Napište ,jestli máte nějaké zkušenosti,budu ráda.Děkuji

Jirka

24. 7. 2008
10:03

RE: atopický ekzem a škola
Mám velice dobré zkušenosti v léčení různých alergií, ekzémů (atopický), respiračních chorob ,
astmatu a řady dalších - vše bez chemie a výhradně přírodní cestou. Máte-li zájem, můj e-mail
znáte.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Dana

1. 7. 2008
8:34

RE: atopický ekzem a škola
Dobrý den,s učitelem bych si pohovořila o atopickém ekzému-příznaky,jak se dítě cítí
apod.Nevím,jak máte staré dítě.Na prvním stupni je to jednodušší.
Sama jsem učila děti především s častými respiračními infekty.Byla to tzv.respirační třída,která
byla vybavena tak,aby se co nejméně zatěžoval dětský organismus působením prachu,roztočů...,ve
třídě bylo méně dětí-15,děti prováděly dechová cvičení,hrály na flétnu,inhalovaly apod.Pak jsem
se z Prahy odstěhovala a mám pocit,že tyto třídy byly z finančních důvodů zrušeny,přestože
zdravotní stav dětí se po těchto všech opatřeních výrazně zlepšil.
Sama mám teď dvě děti,které měly od narození atop.ekzém.Možná až poté jsem si plně uvědomila,co
to vše obnáší.Kdo na vlastní kůži nezažil,asi si neuvědomí,co atopik a jeho rodina prožívá.
Věřím,že budete mít tolerantní učitele,kteří pochopí chování Vašeho dítěte a budou se mu
snažit pomoci.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.