úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Avéne, La Roche, Bioderma,...

Avéne, La Roche, Bioderma,...

Lucie

9. 6. 2008
19:23

Jaké máte zkušenosti s těmito značkami na intolerantní a alergickou pokožku? Děkuji za vaše
příspěvky...

Eliška

27. 7. 2011
11:37

RE: Avéne, La Roche, Bioderma,...
Ahoj, určitě nejdřív vyzkoušej vzorky. Já jsem teď vyzkoušela nově Biodermu Sébium AKN krém a na teď mam obličej posetý krupičkou. Holt každý typ pleti reaguje odlišně...

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Soňa

29. 3. 2011
16:16

Já mám dobrou zkušenost s Biodermou a Adermou. Naopak docela hrůza u mě byla Linola a Biotherm a ten je teda docela drahej :-(

Reagovat

eva

21. 3. 2011
10:52

Skusala som len Biodermu a mozem povedat jedine. Treba skusat. Co clovek to ina reakcia. Je jedno kto ti co
poradi, treba si kazdy vyrobok vyskusat na vlastnej kozi. Najprv si ale zozen vzorky a potom nakup aby sa ti
to nepredrazilo. A ked nakupujes tak len cez net, je to urcite lacnejsie ako priamo v lekarnach.

Reagovat

Jana

23. 6. 2008
22:19

Mám AE, nejvíc mi vyhovuje od Bioderma Atoderm P.O.Zink a PP oba krémy jsou výborné, mám hodně suchou
pleť a tak je používám i na obličej a jsem moc spokojená. La Roche nemá žádný promašťující
krém, ale jinak je to dobrá kosmetika pro nepříliž suchou pleť. Od Bioderma používám i opalovací
přípravky a tělové mléko.

Reagovat

Lucka

9. 6. 2008
19:47

Jé, děkuji. A ten P.O.Zinc je na suchou kůži nebo na mastnou???

Reagovat

9. 6. 2008
19:32

ahoj, já už rok používám biodermu, je to nejlepší co jsem kdy vyzkoušela (konkrétně krém atoderm
P.O. Zinc a odlič.vodu Sensibio)

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.