astma

sylvie

16. 6. 2008
13:51

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak se vlastně astma projevuje. Mám 11 letého syna, špatně se mu
dýchá - třeba při jízdě na kole nebo bruslích. Lape po dechu - doslova. Někdy se musí jen zhluboka
nadechovat, nebo naopak vydechovat - nedýchá plynule. Dělá se mu nevolno při vyšších venkovních
teplotách. Kdysi byl veden na alergologii - alergie na zvířecí srst ( je to záležitost stará asi 5
let).
Jinak je aktivní - cvičí, rád plave a od 6 let hraje aktivně na dechové nástroje. Můžete mi , prosím
říct, zda výše uvedené příznaky jsou charakteristické pro astma? U lékaře jsem s ním byla - má
dovolenou,takže jsem nic nezjistila a jsem z toho docela nervozní. Poslední lapání po dechu bylo včera.
Nevím jak mám s dítětem zacházet. Děkuji. Sylva

Jirka

24. 7. 2008
10:05

RE: astma
Mám velice dobré zkušenosti v léčení různých alergií, ekzémů (atopický), respiračních chorob ,
astmatu a řady dalších - vše bez chemie a výhradně přírodní cestou. Máte-li zájem, můj e-mail
znáte.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Tereza

17. 6. 2008
22:38

RE: astma
Dobrý den,
podle mých zkušeností - se opravdu jedná o astma a to zátěžové. Mám neteř, která až v 15ti
pocítila to samé. Měla ještě kašel, ale na nic nikdo nepřišel. Výsledek je - zátěžové astma. A to
také hraje od 6ti let na flétnu. Má dcera má alergii na venkovní plísně, trpíme na kašle na podzim a
na jaře, takže mám zkušenosti i z této oblasti. Obešli jsme všechno - alergo, homeopatii, lázně...
Doporučuji na nic nečekat a vrhnout se k alergologům. Často se alergie může změnit - měl srst - může
mít pyl...atd. Zdravím
Tereza

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.