úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: alergická reakce

alergická reakce

Zdeňka a Jaroslav Půlpánovi

17. 7. 2008
15:31

Dobrý den, chtěli bych Vás poprosit jesli by jstemi poradili a přečetli si tuto naši příhodu. Všechno
se bude točit kolem naší dvou leté dcery Aničky, která do teď nikdy nebyla nějak vážně nemocná,
byla skoro do 2 let kojená a protože máme zahrádku je zvyklá jest cokoli, jahody, maliny, hrách, rybíz,
angrešt, no prostě všechno a nikdy se po ničem neosipala. Toto pondělí dne 14. 7 ráno jak si Anička
sundávala pižamko, tak jsem spozorovala na ručičkách u prstíčků a na tvářičce drobné červené
flíčky, radši jsem se zašla zeptat paní doktorky (byla tu jen zastupující naše měla dovolenou)a ta mi
řekla, že je to alergická reakce a že mám dávat Aničce 1x za den 5ml Claritine. Druhý den ráno jsme
se úplně vyděsili protože měla rudý celý obličej ( slité fleky v jeden) a úplně horký a celá byla
posetá bříško záda a nožičky trochu taky. Tak jsme se vydali do nemocnice se strachem jestli to není
něco vážného, tam p. doktor nám jen řekl to samé, že je to nějaká alergická reakce a že máme
dávat ten sirup a jeli jsme dom. Potom co si odpoledne odpočinula to bylo zase horší už jí to šlo i na
očičko a plakala že ju bolí, flíčky se zvětšovali a z maličkých punfíků byli i několika
centimetrové fleky, teplotu jsme neměli, ale já byla z toho hotová protože jsem nevěděla jak jí mám
pomoct. Sousedka mě poradila nějakou hodnou p. doktorku a tak jsem jí volala ale už končila ordinovat,
odkázala mě zase do nemocnice ale že to máme zkusit na kožní, no a taky se divila že nám na dětském
nedělali žádné odběry, nic. Tak ni dala telefon do nemocnice na kožní, tam jsem jim to všechno
pověděla a tak že máme hned přijet, po prohlédnutí už hotové ukňourané Aničky, zase jen řekli že
je to asi nějaká alergická reakce, dali nám tekutý pudr a poslali nás na dětské. Tam už z nás byli
hotový, jestli prý chceme obejít všechny ordinace v nemocnici tak to si nás tam když tak nechají ale
začli by jí jedině prý pichat kortikoidy. Tak jsme jeli zase domů a já se modlila (ikdyž nejsem
věřící) ať se nám to zlepší. V noci jsme skoro nespali jen plakalaa mnula si tvář a očičko,ale
ráno naštěstí jsme se vbudili a měli jsme to už jen na půlce obličeje a očičko nás už
nebolí.Pořád jen řešíme s manželem z čeho to může mít,napadlo nás že jsme předtím o víkendu
spali u mých rodičů a

Jirka

24. 7. 2008
10:02

RE: alergická reakce
Mám velice dobré zkušenosti v léčení různých alergií, ekzémů (atopický), respiračních chorob ,
astmatu a řady dalších - vše bez chemie a výhradně přírodní cestou. Máte-li zájem, můj e-mail
znáte.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.